• 14PAź
  Różnica między ćwiczeniami dla mężczyzn i kobiet.

  Różnica między ćwiczeniami dla mężczyzn i kobiet.

  Czy jest jakaś różnica między ćwiczeniami dla mężczyzn i kobiet?

  Klasyfikowanie grup treningowych pod względem płci jest bardzo nieprofesjonalnym działaniem.
  Jak wiecie w naszym klubie działa system GTE. W bardzo dużym skrócie, są to treningi w małych grupach, które są tworzone przez naszych trenerów po wcześniejszych konsultacjach.

  Nie wyobrażamy sobie sytuacji w której jedynym kryterium jaki bierzemy pod uwagę jest płeć danej osoby. Często przecież zdarzają się bardzo początkujący mężczyźni, których celem jest wzmocnienie kręgosłupa oraz bardzo sprawne kobiety, które kondycją przewyższają niejednego pana.

  Trening musi być przede wszystkim bezpieczny! Aby ten warunek był zachowany musi poprzedzać go bardzo wnikliwa konsultacja (u nas trwa ona od 1,5-2h) zakończona ustaleniem przez trenera planu działania oraz ewentualnym przydzieleniem do grupy osób o podobnym profilu, niezależnie od płci.

  Wiemy, że masz dość spamu na swojej skrzynce. Wiemy też, że możemy dać Ci więcej niż myślisz. Cieszymy się, że interesujesz się aktywnością fizyczna i zdrowym stylem życia . Zapisz się na nasz newsletter, a obiecujemy Ci, że będziemy Cię motywować i podsyłać inspiracje. Aby TWOJE życie było coraz bardziej ACTIVE !

  NEWSLETTER

Odpowiedz

Cancel reply