W NASZEJ OFERCIE

FIT KID

Program aktywizacji ruchowej dzieci. Zawiera on elementy gimnastyki i podstawy akrobatyki oraz profilaktyki i korekcji wad postawy, a także edukacji prozdrowotnej w zakresie zasad zdrowego stylu życia.

Ze względu na różne możliwości ruchowe, adaptacyjne oraz percepcyjne dzieci na poszczególnych etapach rozwoju, zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat.

.

SMYKI W RYTM MUZYKI

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 3-6 lat. Godzinna lekcja opierająca się głównie na zabawach ruchowych do muzyki. Zwracamy szczególną uwagę na ćwiczenia w grupie aby Twoje dziecko lepiej oswoiło się z rówieśnikami i było gotowe na pierwszą wizytę w przedszkolu. Kładziemy duży nacisk na samodzielność dlatego rodzice podczas zajęć dla dzieci spokojnie odpoczywają sobie w naszym kąciku kawowym.

HIP HOP

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 7-12 lat, opierające się na elementach tańca hip hop. Podczas godzinnej lekcji skupiamy się na technice tańca, gibkości, sile i wytrzymałości. Dzieci na każdych zajęciach uczą się kolejnego etapu choreografii, która na koniec sezonu jest prezentowana na różnych eventach w okolicznych miejscowościach.

AKTYWNE URODZINY

Oferujemy kompletną organizację przyjęcia urodzinowego dla Twojego dziecka.

Dekoracje oraz scenariusz imprezy dostosowujemy do wymagań solenizanta.