INSTRUKTORKA ANIA

INSTRUKTORKA ANIA

Nazywam się Ania, taniec towarzyski zaczęłam trenować w wieku kilku lat i od tej pory jest to moja życiowa pasja.

Dziś moją przygodę z tańcem kontynuuję właśnie w Active Academy, gdzie pomagam młodym parom w przygotowaniu pierwszego tańca oraz uczę tańca towarzyskiego nowożeńców.

Spędzanie czasu na sali treningowej to nie tylko wysiłek i ciężka praca, ale także dobra zabawa i możliwość poznania swojej drugiej połówki z zupełnie innej strony. Jest to też świetna okazja do spędzenia aktywnie czasu. Taniec oferuje różne możliwości – każda para znajdzie coś dla siebie, dlatego zajęcia skierowane są zarówno do osób, które chcą przygotować choreografię na pierwszy taniec, jak i dla tych, którzy po prostu chcą nauczyć się tańczyć.

Efektem pracy przy pierwszym tańcu jest nie tylko sam występ przed gośćmi w tym szczególnym dniu, ale też nowe umiejętności taneczne, a co najważniejsze jest to możliwość uniknięcia stresu i obaw związanych z samodzielnymi przygotowaniami do pierwszego tańca.

Dla mnie te zajęcia to czysta przyjemność – pozwalają patrzeć jak ludzie odnajdują się w różnych stylach tanecznych, jak bawią się tańcem, gdy już poznają podstawy. Satysfakcjonująca jest również świadomość, że mogę dzielić się tym, czego się nauczyłam i zarazić innych miłością do tańca.

Z jeszcze większą radością oglądam później to czego wspólnie dokonaliśmy – owoc wspólnych godzin na sali – wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju taniec, którym w nowe wspólne życie wchodzą młodzi. Za każdym razem cieszą również sukcesy tych, którzy po naszych zajęciach z uśmiechem na twarzy i dużo bardziej pewni siebie ruszają się swobodnie na parkiecie, nie tylko na własnym weselu.