Nazywam się Anna Kotaba i jestem instruktorem sportu ze specjalizacją fitness oraz studentką dietetyki.Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od najmłodszych lat, trenując Taniec Towarzyski w klubie Maxdance Studio w Krakowie , następie Taniec Współczesny. Trzy lata temu rozpoczęłam moją przygodę z jogą, jest to moja nowa pasja, której poświęcam najwięcej uwagi.

Na co dzień prowadzę zajęcia grupowe: ABT, Pilates, Stretching.

Pomagam moim podopiecznym zadbać o zdrowo wyglądającą sylwetkę, jednocześnie motywując ich do holistycznego podejścia do zdrowia.

Podczas zajęć Pilates kładę ogromny nacisk na rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni. Skupiam się na tym, aby wzmocnić mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania. Ważne jest również, aby obniżyć poziom stresu, wyciszyć umysł, zrelaksować ciało, poprawić postawę oraz odciążyć kręgosłup.

Efektem mojej pracy jest ogólna poprawa zdrowia osób ćwiczących. Robię to ponieważ moja praca inspiruje mnie i dzięki temu ja mogę inspirować innych do aktywnego wypoczynku.

Warto znaleźć chwile czasu dla siebie, aby pod opieką instruktora zadbać o regenerację organizmu po wyczerpującym treningu, bądź odstresować się po ciężkim dniu pracy.

Serdecznie zapraszam w każdy Poniedziałek o godzinie 20:00. :)

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.