TRENERKA ANIA

TRENERKA ANIA

Nazywam się Anna Olszewska i jestem studentką AWF w Krakowie, trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz masażystką.  Na co dzień prowadzę treningi personalne oraz zajęcia mentalne w Active Aacademy w Zakliczynie, pomagając moim podopiecznym poprawić swoją jakość życia.

Współpracuję przede wszystkim z osobami które mają dużo na głowie i walczą o każdą minutę w ciągu dnia, chcą być sprawniejsze i wiedzą, że regularna aktywość fizyczna to podstawa zdrowego stylu życia ale również z tymi, którym dolegliwości bólowe dają znać podczas pracy i codziennych czynności.

Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na jakość ruchu, regularność treningu oraz monitoring efektów.

Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni mobilizują się do systematycznego treningu i w wyniku tego osiągają spektakularne rezultaty.

Robie to ponieważ od dziecka jestem związana z aktywnością fizyczną. Jako dziecko z niespożytą ilością energii, zostałam sportowcem co nauczyło mnie determinacji w dążeniu do celu. Wiem, że nie łatwo zmienić nawyki czy przyzwyczajenia, ale wierzę, że spersonalizowany trening oraz odpowiednie wsparcie i zaangażowaniem są w stanie pomóc w dążeniu do realizowanego celu.