Mam na imię Ania. Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz posiadam kwalifikację jako masażysta. Na co dzień uczę się na AWF w Krakowie pogłębiając swoją wiedzę z zakresu wychowania fizycznego. Dzięki nieustannym szkoleniom z różnych dziedzin, staram się poszerzać swoje umiejętności ruchowe oraz interpersonalne.

Od dziecka jestem związana z aktywnością fizyczną, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach sportowych. Jako dziecko z niespożytą ilością energii, zostałam sportowcem co nauczyło mnie determinacji w dążeniu do celu.
Jako były już sportowiec wiem, że nie łatwo zmienić nawyki czy przyzwyczajenia. Nie łatwo też wygospodarować godzinę dziennie by zrobić coś dla siebie. Wierzę, że odpowiednio spersonalizowany trening oraz ludzie wokół, swoim wsparciem i zaangażowaniem są w stanie pomóc w dążeniu do realizowanego celu.
Masz dużo na głowie i walczysz o każdą minutę dziennie? Chcesz poprawić swoją jakość życia i poczuć się sprawniejszym? A może dolegliwości bólowe dają Ci znać podczas pracy? Nie ważne czy aktywność fizyczna gościła już w Twoim życiu czy będzie to dopiero początek. Jeżeli chociaż jedno pytanie było twierdzące wiedz, że:
To właśnie Ciebie chcę zaprosić do współpracy!
Trening jako praca dla ciała to także miło spędzony czas i oderwanie się od codzienności. Praca z trenerem oraz zajęcia mentalne wspólnie stworzą dogodne warunki w dążeniu ku lepszemu samopoczuciu!
Podczas współpracy najważniejsza jest dla mnie jakość ruchu co przekłada się na poprawę funkcjonowania ciała oraz jego świadomość. Dzięki aktywności fizycznej zobaczysz co to znaczy wstać z uśmiechem na twarzy a codzienne czynności życiowe staną się łatwiejsze!
Spotkajmy się w Active Academy na zajęciach „Zdrowy kręgosłup”. Zajęcia odbywają się w relaksujących okolicznościach w przemiłym towarzystwie.
Zadzwoń i umów się na zajęcia oraz konsultację!
Zapraszam Cię serdecznie !

Sprawdź innych trenerów

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.