TRENER DANIEL

TRENER DANIEL

Nazywam się Daniel Zwoliński i jestem absolwentem AWF w Krakowie oraz certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem TRX, instruktorem fitness, trenerem kulturystyki i doradcą żywieniowym.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w Active Academy w Zakliczynie pomagając moim podopiecznym poprawić samopoczucie i wygląd.

Współpracuję przede wszystkim z osobami które borykają się z nadprogramowymi kilogramami, ale również z tymi którzy trenuja dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na miłą atmosferę i poprawna technikę cwiczeń.

Dzięki takiemu podejściu wyjdziesz z treningu naładowana/y pozytywną energią, a osiągnięte z czasem efekty będą nakręcać Cię do dalszej pracy.

Robię to ponieważ gdy zaczynałem swoją przygodę z treningami byłem niepewnym, młodym chłopakiem. Chudzielcem, który przewracał się, gdy mocniej zawiał wiatr. Wtedy postanowiłem, że czas to zmienić. Treningi zaczynałem w domu, byłem samoukiem. Metodą prób i błędów korygowałem technikę wykonywanych ćwiczeń. To oczywiście wiązało się z dużą ilością porażek, ale to przecież one kształtują charakter  Najważniejsza jest wytrwałość. Efekty nie przychodzą z dnia na dzień. Po 4 latach zyskałem 14 kg masy mięśniowej, pewność siebie i radość z każdego dnia! Po kilku latach przyszedł czas na liczne szkolenia i kursy, które pozwoliły mi poszerzyć wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. W chwili obecnej kształtowanie sylwetki to moja największa pasja oraz pomysł na życie.