TRENER FABIAN

TRENER FABIAN

Nazywam się Fabian Ciapa i jestem trenerem personalnym oraz studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym.

Na co dzień prowadze treningi personalne w Active Academy w Zakliczynie pomagając moim podopiecznym niwelować nadmierny stres.

Współpracuję przede wszystkim z ludźmi, którzy oczekują zmian w swoim życiu ale również z osobami, które chcą zacząć biegać rekreacyjnie lub startować w zawodach biegowych. Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na jakość ruchu ale również na przyjemną atmosferę. Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni są zmotywowani i z radością czekają na kolejny trening.

Robię to ponieważ sam borykałem się z nadmiernymi kilogramami oraz niezadowoleniem ze swojej sylwetki. W końcu zdecydowałem żeby coś zmienić! Kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń i pokonywania słabości ale przez to wiele się nauczyłem. Ta chęć zmiany doprowadziła mnie do momentu, w którym podjąłem się pracy trenera w profesjonalnym klubie, co kiedyś nie było nawet najśmielszym marzeniem. 

Chciałbym Ci pomóc, ponieważ rozumiem z czym wiąże się decyzja o zmianie dotychczasowych przyzwyczajeń i nowym podejściu do swojego życia. Wiem jak się do tego zabrać!