aga

AGNIESZKA KOTEJA

  Nazywam się Agnieszka Koteja i jestem założycielką studia treningu personalego i fitness – Active Academy. Posiadam uprawnienia trenera gimnastyki sportowej, jestem certyfikowanym choreografem tańca i doktorantką na AWF w Krakowie. Przede wszystkim jednak jestem trenerką personalną, która w swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin życia.

  Na co dzień jestem zapracowaną żoną i szczęśliwą mamą Kacperka i Kubusia.

  Zajmuję się poprawą jakości życia moich podopiecznych. Staram się dotrzeć do źródła ich problemów i pokazać najlepszą drogę do ich rozwiązania. Osoby, które decydują się na współpracę ze mną mogą liczyć na fachową pomoc zarówno w zakresie poprawy ruchomości stawów, mobilności mięśni, ogólnej siły i wytrzymałości jak i poprawy wyglądu sylwetki.

  ak01

  W związku z tym, że za sobą mam już drugą ciążę, wiem jakie zmiany zachodzą w ciele kobiety w tym okresie zapraszam do współpracy wszystkie przyszłe oraz świeżo upieczone mamusie. Wiem, jak ciężko jest pogodzić opiekę nad dzieckiem, codzienne obowiązki i dbanie o siebie! Wiem jednak, że nie jest to niewykonalne… wystarczy tylko chcieć:) Kiedy zaczniemy współpracę, pomogę Ci się zorganizować i odzyskać radość ze swojego wyglądu.
  Jako osoba od najmłodszych lat związana z aktywnością ruchową wiem ile trzeba poświęcić aby osiągnąć wyznaczony sobie cel. Możesz liczyć na moje zrozumienie i wsparcie w każdej sytuacji, a zwłaszcza w momentach spadku motywacji i chwilowego załamania.

  ak02

  W związku z tym, że prowadzimy własne studio treningu, możesz liczyć na rodzinną i intymną atmosferę podczas naszych spotkań.
  Dzięki treningom ze mną osiągniesz to o czym zawsze marzyłaś. Może to być ładniejszy wygląd, lepsze samopoczucie, utrata zbędnych kilogramów, ponowny zachwyt w oczach męża czy dobry przykład dla dziecka. Przyjdź i powiedz na czym Ci zależy, a ja dobiorę najlepsze środki do osiągnięcia tego celu.

  Swoją przygodę z pomaganiem innym zaczęłam od treningów grupowych. Jako instruktorka fitness zauważyłam jak różne cele przyciągają ludzi do klubów fitness. Stwierdziłam, że jedyną efektywną drogą do ich osiągnięcia jest indywidualne podejście, zarówno w zakresie ruchowym jak i duchowym.

  Jeśli jesteś zdecydowana na współpracę ze mną lub po prostu masz jakieś pytania odnośnie treningu to zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: 698 655 639.

  Do usłyszenia i do zobaczenia 😉

  Sprawdź innych trenerów

  Zaproszenie na bezpłatny trening!

  Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

  Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.