daniel

DANIEL ZWOLIŃSKI

Jestem absolwentem AWF w Krakowie oraz certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem TRX, instruktorem fitness, trenerem kulturystyki i doradcą żywieniowym.

Swoją przygodę ze sportem zacząłem od akrobatyki, gimnastyki oraz street workoutu. Z czasem największą sportową miłością stało się dla mnie kształtowanie sylwetki oraz rozwój siły, wytrzymałości, gibkości i wydolności organizmu. Do treningów napędzały mnie widoczne gołym okiem efekty.

Gdy zaczynałem swoją przygodę z treningami byłem niepewnym, młodym chłopakiem. Chudzielcem, który przewracał się, gdy mocniej zawiał wiatr. Wtedy postanowiłem, że czas to zmienić. Treningi zaczynałem w domu, byłem samoukiem. Metodą prób i błędów korygowałem technikę wykonywanych ćwiczeń. To oczywiście wiązało się z dużą ilością porażek, ale to przecież one kształtują charakter  Najważniejsza jest wytrwałość. Efekty nie przychodzą z dnia na dzień. Po 4 latach zyskałem 14 kg masy mięśniowej, pewność siebie i radość z każdego dnia! Po kilku latach przyszedł czas na liczne szkolenia i kursy, które pozwoliły mi poszerzyć wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. W chwili obecnej kształtowanie sylwetki to moja największa pasja oraz pomysł na życie.

Jeśli Ty też chcesz poprawić samopoczucie i wygląd, osiągając efekty, których inni będą Ci zazdrościć to zacznijmy działać jeszcze dziś! Ja doskonale wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i pomogę Ci w to uwierzyć!

Rada na dobry początek… Nie bój się, że cel, który sobie wyznaczyłaś/eś wymaga czasu żeby go osiągnąć! Czas i tak upłynie!

Po treningu, na którym nie braknie śmiechu, miłej atmosfery i motywacji wyjdziesz naładowana/y pozytywną energią, a osiągnięte z czasem efekty będą nakręcać Cię do dalszej pracy. Podczas naszej współpracy możesz liczyć na moje zaangażowanie i otwartość. Jestem osobą, z którą pogadasz o zdrowym stylu życia, sporcie, odżywianiu, ale także o problemach, którymi potrzebujesz się podzielić – nie krępuj się, chętnie Cię wysłucham i wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, a wspólny trening poprawi Ci nastrój. :)

Zadzwoń lub napisz do Active Academy, a ja jak najszybciej skontaktuję się z Tobą, w celu umówienia dogodnego terminu konsultacji.

Do zobaczenia!

Sprawdź innych trenerów

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.