nataliaokragle

NATALIA AMBROŻY

Nazywam się Natalia Ambroży i jestem instruktorem tańca. Specjalizuję się w stylach takich jak hip hop, cheerleaders oraz twerkout.
Poza tym jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a moją specjalizacją jest psychologia sportu.

Na moich zajęciach zajmiemy się zarówno poprawą siły, kondycji jak i koordynacji ruchowej. Nasze wspólne spotkania będą wypełnione:
– dynamicznymi ćwiczeniami, które pozwolą nam spalać zbędne kilogramy i rzeźbić nasze ciała,
– nauką krótkich lub nieco dłuższych choreografii
– rozciąganiem podczas, którego będzie czas na wyciszenie i zebranie sił na resztę dnia.

Moja oferta skierowana jest do ludzi, którym tak jak mi zależy na tym aby czerpać z życia garściami to co najlepsze nie marnując ani chwili. Nie ważne ile masz lat ani jaką masz kondycje, najważniejsze jest to czy chcesz spędzić czas robiąc coś pozytywnego co w przyszłości zaowocuje satysfakcją

Zajęcia prowadzone przeze mnie wyróżnia to, iż dzięki specjalistycznej wiedzy zdobytej na moim kierunku studiów podchodzę do sportu nie tylko od strony siły mięśni i kondycji fizycznej ale także niezwykle ważne jest dla mnie pogłębianie świadomości własnego ciała oraz ulepszanie samopoczucia poprzez ruch.

Podstawą samo mobilizacji do pracy nad sobą jest stawianie sobie realnych celów. Tym co ja przede wszystkim chce osiągnąć jest to aby po każdym wspólnym treningu wzrastał u każdego z Was poziom szczęścia i dumy z własnych małych sukcesów. Taka nasza sumienna praca pozwoli nam razem udoskonalać Wasze ogólne funkcjonowanie, zarówno na płaszczyźnie ciała jak i umysłu. Systematyczny trening spowoduje wzrost samooceny i satysfakcji z siebie czego konsekwencją będzie odwaga i samorealizacja w każdej innej dziedzinie życia.

Od najmłodszych lat pasjonuje mnie różnego rodzaju aktywność fizyczna w związku z tym to właśnie w tej dziedzinie pracuje i rozwijam się zawodowo. Miałam do czynienia z wieloma dyscyplinami sportu ale to właśnie taniec jest dla mnie wyjątkową formą ruchu, gdyż jest on doskonałym narzędziem do harmonijnej pracy zarówno nad swoim ciałem jak i duchem.

W Active Academy prowadzę zajęcia taneczne. Moje grupy skierowane są do ludzi w różnym wieku. Dla naszych najmłodszych klubowiczów przeznaczone są treningi hip hopu oraz cheerleaders. Do kobiet natomiast skierowane są zajęcia twerkout będące połączeniem nauki tańca TWERK i zajęć fitness modelujących całe ciało.

Zapraszam 😉

Sprawdź innych trenerów

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.