piotr_koteja

PIOTR KOTEJA

  Cześć, mam na imię Piotrek. Jestem absolwentem i doktorantem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz specjalistą w branży fitness. Od kilku lat prowadzę, z żoną Agnieszką, kameralne studio treningu.

  Jako wykwalifikowany Trener Personalny i doradca żywieniowy, pomagam moim podopiecznym ustalać i realizować ich życiowe cele. Współpracuję zarówno z osobami, które chcą w bezpieczny i efektywny sposób rozpocząć przygodę z treningami i aktywnością fizyczną, jak i z takimi, które chcą zmienić dotychczas realizowane metody i formy treningowe na bardziej nowoczesne, ogólnorozwojowe i prozdrowotne.

  Uważam, że tylko równomierny rozwój siły, szybkości, wytrzymałości i gibkości pozwala na korzystanie z życia w pełni. Dlatego też największą grupę spośród moich klientów stanowią osoby, które chcą po przez odpowiednio dobrany trening i właściwe żywienie poprawić zarówno wygląd jak i ogólną sprawność swojego ciała. Dzięki temu mogą cieszyć się zdrowiem i możliwością aktywnego spędzania czasu z bliskimi.

  pk01

  Radość z gry w piłkę z kolegami, meczu siatkówki z dziećmi, biegania z żoną, pływania z mężem czy rodzinnej jazdy na rowerze lub nartach będzie o wiele większa gdy Twój organizm będzie do tego odpowiednio przygotowany.
  Treningi, które realizuję z moimi klientami, wyróżniają się niezwykłą dbałością o perfekcyjne wykonywanie wzorców ruchowych. Dbam o to by właściwe, techniczne wykonywanie ćwiczeń stało się nawykiem nie tylko na sali treningowej ale również w każdym innym miejscu. To znacznie zmniejsza ryzyko drobnych urazów i kontuzji.
  Sukcesy podopiecznych, zarówno te spektakularne jak i te malutkie, sprawiają że moja praca jest również moją pasją. To dzięki bezpośredniej pracy z ludźmi, z ich problemami mam motywacje do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  pk02

  Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jaki trening będzie dla Ciebie najlepszy to serdecznie zapraszam na konsultacje i trening próbny. W związku ze zmianą godzin pracy mam możliwość podjęcia współpracy w godzinach od 8-17 z jeszcze dwiema lub trzema osobami.

  Czekam na wiadomość: 606 812 664

  Sprawdź innych trenerów

  Zaproszenie na bezpłatny trening!

  Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

  Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.