Klasyczny masaż leczniczy

Masaż klasyczny leczniczy szczególnie polecany jest w przypadku różnorodnych dolegliwości bólowych mięśni oraz usztywnieniach. Pomaga w niwelowaniu bóli kręgosłupa i stawów, które najczęściej spowodowane są siedzącym trybem życia oraz wadami postawy. Działa przeciwbólowo, poprawia ukrwienie i odżywia tkanki, przywraca odpowiednie napięcie mięśni, zmniejsza przykurcze, poprawia zakres ruchu. Ma również działanie kojące i odprężające.

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest szczególnie polecany sportowcom. Ma za zadanie likwidowanie bólu, efektów przetrenowania mięśni oraz skutków zmęczenia całego ciała. Poprawia krążenie, metabolizm i regenerację tkanek. Bardzo ważne jest, że ma także działanie profilaktyczne kontuzji.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny ma na celu uspokojenie organizmu i wprowadzenie nas w stan relaksu zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Redukuje napięcie mięśni, poprawia metabolizm i ukrwienie, oraz stymuluje układ limfatyczny. Masaż relaksacyjny może być masażem całościowym, obejmując wszystkie partie ciała – od stóp, aż po szyję, lub częściowym, skupiając się na okolicach karku i grzbietu. Odpowiednio przeprowadzony zabieg wprowadza w stan głębokiego relaksu.

ZAPISY POD NUMEREM: 790 348 700
kolo4

masaze02

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.