INSTRUKTORKA NATALIA

INSTRUKTORKA NATALIA

Nazywam się Natalia Serafin i jestem instruktorką tańca. Specjalizuję się w stylach takich jak hip hop, cheerleaders oraz twerkout. Poza tym jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a moją specjalizacją jest psychologia sportu.

Na co dzień organizuję aktywne urodziny oraz prowadze zajęcia taneczne dla dzieci w Active Academy pomagając moim podopiecznym kształtować koordynację, pamięć ruchową i prawidłową postawe ciała.

Zajęcia prowadzone przeze mnie wyróżnia to, iż dzięki specjalistycznej wiedzy zdobytej na moim kierunku studiów podchodzę do sportu nie tylko od strony siły mięśni i kondycji fizycznej ale także niezwykle ważne jest dla mnie pogłębianie świadomości własnego ciała oraz ulepszanie samopoczucia poprzez ruch.

Podstawą samo mobilizacji do pracy nad sobą jest stawianie sobie realnych celów. Tym co ja przede wszystkim chce osiągnąć jest to aby po każdym wspólnym treningu wzrastał u każdego z Was poziom szczęścia i dumy z własnych małych sukcesów. Taka nasza sumienna praca pozwoli nam razem udoskonalać Wasze ogólne funkcjonowanie, zarówno na płaszczyźnie ciała jak i umysłu. Systematyczny trening spowoduje wzrost samooceny i satysfakcji z siebie czego konsekwencją będzie odwaga i samorealizacja w każdej innej dziedzinie życia.

Robię to ponieważ od najmłodszych lat pasjonuje mnie różnego rodzaju aktywność fizyczna. Miałam do czynienia z wieloma dyscyplinami sportu ale to właśnie taniec jest dla mnie wyjątkową formą ruchu, gdyż jest on doskonałym narzędziem do harmonijnej pracy zarówno nad swoim ciałem jak i duchem.