Centralny klub Active Academy mieści się w Zakliczynie pod Krakowem. Nasz klub obchodził w tym roku 6 urodziny i na przełomie tych lat udało nam się przetestować kilka różnych modeli działania i w efekcie wypracowaliśmy system pozwalający na generowanie zadowalających dochodów i jednocześnie pracy zgodnie z wysokimi standardami oraz w zgodzie z naszymi wartościami.

Chcielibyśmy dalej rozwijać nasz pomysł na Active Academy i postanowiliśmy wykorzystać szansę, którą daje zainteresowanie naszym klubem inwestorów z którymi obecnie prowadzimy rozmowy. 

Nasz autorski i dość nowatorski projekt zakłada współpracę trzech podmiotów (Franczyzodawca, Inwestor pasywny, Inwestor aktywny) chcemy prowadzić rozmowy z trenerami dla których jakość, profesjonalizm i człowiek jest w pracy na pierwszym miejscu. Nie dajemy recepty na złoty biznes! Zależy nam na partnerach, którzy chcą pracować nadal w branży, chcą się kształcić, szkolić i stale rozwijać ale zdają sobie sprawę, że kiedyś dobrze będzie zejść z sali treningowej lub wchodzić na nią tylko jako manager szkoleniowiec własnego studia.

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem to chętnie zaprosimy Cię na rozmowę ze szczegółową prezentacją projektu.