bukuri logo

Salon sukien ślubnych i wieczorowych oferujący klientkom zarówno własne, oryginalne projekty szyte na miarę, jak i te szyte według indywidualnych zamówień i pomysłów.

Za okazaniem karty członkowskiej rabat 10%.

glamour logo

Salon Fryzjerski Glamour to zespół wyszkolonych i doświadczonych fryzjerów-stylistów, dla których fryzjerstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Dzięki regularnym szkoleniom salon Glamour oferuje najwyższej jakości usługi, co dla Klientów jest gwarancją satysfakcji.

Dla klientów Active Academy rabat 10%.

AB Lashes

Usługa przedłużania i stylizacji rzęs. 

Z kartą członkowską Active Academy otrzymasz rabat 10%.

Projekt bez tytułu

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokajanie głodu, ale o dostarczanie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych. Oferta Power Meal obejmuje kompletny zestaw diet przeznaczonych dla osób aktywnych jak i chcących zrzucić zbędne kilogramy. Z kodem AA10 otrzymasz na swoje zamówienie rabat 10%.

elite spa logo

Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Elite Spa to miejsce o szerokim zakresie usług. Oferuje pełną pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Praca na najlepszych urządzeniach oraz ciągłe poszerzanie wiedzy jest gwarancją satysfakcji każdej klientki.

Za okazaniem karty członkowskiej Active Academy rabat 10%.
Projekt bez tytułu

Restauracja Il Camino w Myślenicach to miejsce, gdzie można skosztować prawdziwej włoskiej kuchni przygotowywanej z pasją i pomysłem – jedynie ze świeżych i oryginalnych włoskich produktów. W ofercie znajduje się również organizacja imprez okolicznościowych.

Dla klientów Active Academy rabat 10%.

 

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.