Chcesz zobaczyć na co nas stać?

POZNAJ EFEKTY NASZEJ PRACY!

Oto sukcesy naszych podopiecznych. Dziękujemy, że zdecydowałeś się przyjrzeć owocom naszej pracy i przeczytać co mówią o nas zadowolone osoby. Cieszymy się, że wierzysz w nasze programy treningowe, mobilizuje nas to do dalszej pracy i tworzenia kolejnych projektów. Mamy nadzieję, że pozytywne opinie naszych podopiecznych zbudują w Tobie zaufanie i zachęcą do kontaktu z nami. Wszystkie opinie otrzymaliśmy w ramach wdzięczności za dobrze wykonaną pracę. Wystawiły je nasi klienci, osoby takie jak Ty, które marzyły o tym aby zmienić swoje życie na lepsze. Zapisz się na konsultacje abyś i Ty mógł się cieszyć lepszą jakością swojego życia!

Utrata 49 kg.

„Do Active Academy trafiłam z polecenia taty Piotrka. Przed pierwszą wizytą miałam obawy, czy treningi pod okiem syna mojego szefa to dobry pomysł. Oprócz tego po prostu się wstydziłam i bałam, że nie dam sobie rady.

Moje wątpliwości rozwiał profesjonalizm trenera Piotrka i to, że nie dał się sprowokować moimi „głupimi” odpowiedziami.

Moim celem treningowym była poprawa kondycji oraz zredukowanie tkanki tłuszczowej.

Po roku systematycznych treningów udało mi się zrzucić 40 kg. Oprócz tego poprawiłam kondycję a moje zdrowie i samopoczucie jest w lepszej formie. Podobno jestem radośniejsza i bardziej zrelaksowana, ale połowa ludzi mnie nie poznaje na ulicy, więc nie wiem czy można im wierzyć. 

Pozdrawiam. Edyta.”

3 MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA FITNESS.

„Do Active Academy trafiłam, ponieważ rezygnując z poprzedniego klubu trafiłam na stronę na facebooku.

Na poczatku obawiałam się sztywnej atmosfery i zbyt dużego tłoku w klubie. Moje wątpliwości rozwiała trenerka Agnieszka, która bardzo profesjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, ciągle podwyższając poprzeczkę.

Moim celem był powrót na scenę w lepszej wejsji siebie. Po roku współpracy poprawiłam swoją sprawność oraz dwukrotnie zajęłam 3 miejsce na Mistrzostwach Polski oraz 3 Miejsce na Mistrzostwach Świata. Dzięki regularnym i odpowiednio ułozonym treningom poprawiła się równiez koja siła i wytrzymałość.

Active Academy poleciłabym każdemu kto pragnie poprawić swój styl życia, zadbać ozdrowie, a także wygląd sylwetki.

Pozdrawiam Iza :)”

Utrata 10 kg.

Witajcie, do Active Academy trafiłam z reklamy w lokalnej gazetce. Zanim zdecydowałam się przyjść miałam mnóstwo wątpliwości! Przede Wszystkim martwiłam się czy przeżyje trening.

Moje wątpliwości rozwiały się po pierwszym spotkaniu. Było tak profesjonalnie, że byłam pewna, że jestem w dobrych rękach!
Moim celem była utrata kilogramów i lepsza forma fizyczna. Schudłam 10 kg, ale nie zwalniam tempa chcę dalszych efektów!

Polecam Active Academy każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu i czuć się świetnie.

Pozdrawiam Ewa.”

Poprawa jakości życia, lepsze samopoczucie.

“Dzień dobry, nazywam się Agata i mam biologicznie 52 lata/ metabolicznie 36!

Trafiłam do Active Academy z polecenia koleżanki. Powiedziała, że jest taki fajny klub i możemy zacząć ćwiczyć.

Przed pierwszym treningiem troszkę bałam się czy dam radę.
Jak przyszłam to akurat zobaczyłam trening jakiejś zaawansowanej grupy i pomyślałam sobie, że to jednak nie dla mnie.

Wszystko jednak zmieniło się po pierwszej rozmowie z trenerem. Przekonałam się, że pracują tu bardzo mili i profesjonalni ludzie, którzy świetnie do mnie podeszli.
Jak zaczynałam ćwiczyć moim celem było to aby utrzymać młodość i dobrą formę.

Teraz po 5 latach ćwiczeń w Active Academy mogę śmiało być z siebie dumna. Mam dobrą kondycję świetne samopoczucie i miło spędzam czas. Poznałam cudownych ludzi i czuję się bardzo młodo.

Polecam Active Academy wszystkim, którzy chcą się trochę poruszać!

Świadomość tego, że mogłabym być mamą większości trenujących tutaj osób buduje mnie jeszcze bardziej i sprawia, że chce mi się więcej!”

Powrót do formy po kontuzji.

„Trafiłem do Active Academy przypadkiem. Często przejeżdżałem obok i pewnego dnia postanowiłem zaglądnąć:). 

Od razu mi się spodobało! 
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bardzo profesjonalne i empatyczne podejście trenera. 

Moim celem była odbudowa sprawności fizycznej po urazie, poprawa wyglądu oraz zapoznanie się z rożnym rodzajem i charakterem ćwiczeń. Udało mi się osiągnąć wszystkie zaplanowane cele. 

Polecam Active Academy każdemu! Programowany trening w grupie GTE w Active Academy jest to bardzo dobra forma usprawniania i utrzymania swojej kondycji, a każdy wysiłek owocuje lepszym samopoczuciem.

Nadal się wahasz? Oto więcej opinii:

Też tak chcesz?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!