sylwester

SYLWESTER KOWAL

Jestem młodym energicznym człowiekiem, trenerem personalnym, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji trener przygotowania fizycznego.

Od samego początku miałem wizje siebie jako trenera. Chciałem pomagać ludziom realizować ich cele, wpływać na poprawę jakości życia oraz nieustannie pokazywać, że sportowa sylwetka nie jest dla wybrańców.

Na co dzień jestem osobą zapracowaną, łączącą wiele zadań w ciągu dnia. Dlatego wiem jak ciężko czasem jest znaleźć czas na trening.
Do kwestii sportowej podchodzę poważnie, jestem aktywnym zawodnikiem startującym w zawodach sylwetkowych oraz siłowych. Moje sportowe doświadczenie bardzo pomaga mi w pracy z podopiecznymi. Moje treningi są holistyczne, używam najefektywniejszych metod treningowych z dziedzin trójboju siłowego, dwuboju olimpijskiego, crossfitu, gimnastyki i oczywiście kulturystyki. Owe holistyczne podejście pozwala moim podopiecznym na szybki rozwój i spektakularne rezultaty.

Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was jest osobami zapracowanymi, którym zależy, żeby czas spędzony na treningu był jak najefektywniejszy – jeżeli tak właśnie jest, to trafiliście na właściwego trenera. Czas jest najważniejszym zasobem w naszym życiu, wiem o tym i staram się jak najlepiej z niego korzystać.

Jeżeli szukasz kogoś kto pomoże Ci w ustaleniu planu działania, wyznaczy Ci drogę do osiągnięcia wymarzonego celu, który do tej pory wydawał się nieosiągalny i przejdzie z Tobą tę drogę zapraszam do kontaktu z recepcją Active Academy pod numerem 790 348 700.

Pamiętaj że:
„Różnica między możliwym a niemożliwym, jest w Tobie i determinacji jaką posiadasz” :)

Sprawdź innych trenerów

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.