TRENER SYLWEK

TRENER SYLWEK

Nazywam się Sylwester Kowal i jestem trenerem personalnym, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji trener przygotowania fizycznego oraz młodym energicznym człowiekiem.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w Active Academy w Zakliczynie pomagając moim podopiecznym realizować ich cele oraz wpływając na poprawę jakości ich życia.

Współpracuję przede wszystkim z osobami zapracowanymi, którym zależy, żeby czas spędzony na treningu był jak najefektywniejszy, ale również z tymi, którzy chcą poprawić wygląd swojego ciała i nabrać masy mięśniowej.

Podczas współpracy z podopiecznymi kłądę ogromny nacisk na holistyczne, podejście. Użuwam najefektywniejszych metod treningowych z dziedzin trójboju siłowego, dwuboju olimpijskiego, crossfitu, gimnastyki i oczywiście kulturystyki.

Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni mogą liczyć na szybki rozwój i spektakularne rezultaty.

Robię to ponieważ  sam na co dzień jestem osobą zapracowaną, łączącą wiele zadań w ciągu dnia. Dlatego wiem jak ciężko czasem jest znaleźć czas na trening. Do kwestii sportowej podchodzę poważnie, jestem aktywnym zawodnikiem startującym w zawodach sylwetkowych oraz siłowych. Moje sportowe doświadczenie bardzo pomaga mi w pracy z podopiecznymi.