Wiesz że, najmłodsze dzieci chłoną świat jak gąbka. Szybko się uczą? W zawrotnym tempie rozwijają swoje umiejętności. Co najważniejsze pozbawione są krytycznego spojrzenia na swoje poczynania. Chętnie poszukują nowych wrażeń i obszarów do eksploracji. Nawet, gdy sprawiają wrażenie niezainteresowanych otaczającą ich przestrzenią zapamiętują każdy jej szczegół.

Warto wykorzystać ten czas na zajęcia, które zapewnią dziecku optymalne warunki do rozwoju i wpłyną korzystnie na kształtowanie postaw społecznych i relacji rówieśniczych.

Program zajęć ogólnorozwojowych został przygotowany w taki sposób aby pomóc Twojemu dziecku w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju, aby uwolnić skumulowane w nim pokłady energii i przy okazji świetnie się bawić.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku od 0-3 lat wraz z rodzicami na warsztaty Sensoplastyka I Rytmika Dla Smyka, które odbędą się 24.10.2018 (środa) o godzinie 10:00.

Ze względu na ograniczona ilość miejsc zainteresowane osoby prosimy i zapis pod numerem 790 348 700.

Our family is growing.

Zaproszenie na bezpłatny trening!

Odbierz zaproszenie na bezpłatny trening w Active Academy!

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i aktywności fizycznej. Trener dokona analizy składu ciała i pomiarów. Następnie zostanie przeprowadzony, krótki 20 minutowy trening dopasowany do Twoich potrzeb.