Indywidualny Trening dla dzieci - Active Academy Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Indywidualny Trening dla dzieci

Indywidualny Trening dla dzieci

Niektórzy potrzebują indywidualnego podejścia, aby w pełni rozwinąć swój potencjał. Dla nich przygotowaliśmy zajęcia indywidualne, w trakcie których wraz z trenerem będziecie doskonalić swoje umiejętności, przygotowywać się do sportowego wyzwania, a także dbać o prawidłowy rozwój fizyczny. Dziecięce treningi pod względem profesjonalizmu nie różnią się niczym od tych dla dorosłych, a indywidualne podejście często przynosi szybsze rezultaty niż w przypadku treningów grupowych.
Wsparcie, motywujące pochwały oraz bezpośredni kontakt profesjonalnego trenera z dzieckiem sprawiają, że dziecko szybko łapie sportowego bakcyla, co przyniesie pozytywne rezultaty w przyszłości.
W trakcie zajęć macie zapewnioną 100% uwagę trenera, pełne wsparcie merytoryczne, indywidualny plan treningowy, niezbędny sprzęt sportowy, a także pełną elastyczność w zakresie godzin zajęć.
Zajęcia indywidualne dla dzieci to oferta skierowana do dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.