Fizjoterapia | Oferta | Active Academy | Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Fizjoterapia Giebułtów

Fizjoterapia

Zdrowie

Zastanawiasz się, czy fizjoterapia jest Ci potrzebna? Jesteś sprawny, regularnie ćwiczysz i nie zdarzają Ci się kontuzje. Fizjoterapia to nie tylko leczenie, ale również zapobieganie kontuzjom i przeciążeniom. Zabiegi fizjoterapeutyczne świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie treningu osób z problemami układu ruchu oraz wadami postawy. Połączenie jednego z drugim maksymalizuje efekty i bezpieczeństwo w treningu. W naszym gabinecie można również skorzystać z oferty masaży relaksacyjnych, klasycznych czy sportowych, które przyspieszą regenerację i pozwolą zniwelować skutki codziennego stresu.

Popraw sylwetkę

Postawa

Chcesz osiągać efekty treningowe, ale ograniczają Cię bóle? Chcesz poprawić swoją postawę? Fizjoterapia to konieczne uzupełnienie efektywnego treningu, a czasem pierwszy krok do zmiany swoich nawyków.

Opieka fizjoterapeuty podczas planu treningowego

Terapie odpowiednie dla osób ze schorzeniami, jak i czynnych sportowców

Monitoring wyników badań

Efektywniejszy trening

Jak może Ci
pomóc fizjoterapia?

Motywacja jest podstawą sukcesu. Pomożemy Ci ją utrzymać na wysokim poziomie, nawet zdalnie. Chcemy Cię poznać i proponować aktywności, które będą dopasowane do Ciebie i Twojego sposobu życia.
Mobilizacje Stawowe

Dzięki którym pozbędziesz się blokad w stawach obwodowych lub kręgosłupie, wywołanych np. wyciskaniem sztangi.

Terapia Manualna

Dzięki której pozbędziesz się bólu pleców, przeciążeń nadgarstka lub łokcia. Zmniejszysz napięcie w karku lub klatce piersiowej wywołane stresem lub intensywnym treningiem.

Mobilizacje tkankowe

Które są świetnym uzupełnieniem dla osób regularnie trenujących. Zniwelują nadmierne napięcie mięśniowe i zmniejszą ból wywołany mikrourazami po treningu.

Drenaż limfatyczny

Dzięki któremu pozbędziesz się obrzęków, opuchlizny oraz zmniejszysz cellulit.

Terapia po kontuzjach

Dzięki której otrzymasz kompleksową regenerację i będziesz przygotowany do powrotu do normalnej codziennej aktywności.

Taping sztywny | Elastyczny

Który pomoże przeciwbólowo jako odciążenie lub profilaktyka.

Przestań próbować. Zacznij działać!

Ból pleców albo kontuzja to nie przelewki. Mamy fajne programy treningów indywidualnych i grupowych. I rewelacyjny zespół, który pomoże Ci przebrnąć przez cały okres leczenia. Poznaj naszych trenerów, zaplecze i umów się na konsultację fizjoterapeutyczną lub bezpłatny pierwszy trening.