Klub i trenerzy Giebułtów | Active Academy | Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Klub i trenerzy Giebułtów

Dlaczego Active Academy
Giebułtów?

Active

Kluby Active Academy budujemy w oparciu o 3 fundamenty: RELACJE, JAKOŚĆ oraz INDYWIDUALIZACJA. Nie inaczej jest w Centrum Zdrowia i Sportu w Giebułtowie, które otworzyliśmy w 2020 roku na terenie nowoczesnego Tenis&Country Club, tworząc wyjątkowe miejsce na sportowej mapie małopolski. Na powierzchni niemal 500m2 prowadzimy autorskie treningi grupowe, treningi indywidualne, fizjoterapię, oraz zajęcia dla dzieci i całych rodzin. Naszym konikiem są również treningi przygotowania motorycznego, z których korzystają nie tylko zawodowi tenisiści, piłkarze czy zawodnicy sportów walki ale również amatorzy wszelkich dyscyplin sportowych. Współpracujemy tylko z wybitnymi trenerami i terapeutami, śledzimy nowości treningowe i żywieniowe, a to wszystko dlatego, że budujemy miejsce, w którym sami chcemy trenować.

Wyjątkowe miejsce

Active Academy to miejsce, w którym staramy się tworzyć wyjątkową atmosferę, a życzliwość i profesjonalizm są na pierwszym miejscu.
v
Profesjonalny sprzęt

Nie oszczędzamy na sprzęcie, z prostej przyczyny. Sami również na nim ćwiczymy, a bezpieczeństwo to w Active Academy podstawa.

v
Dietetyka

Pomagamy wyznaczyć cele, doradzamy w zakresie diety i sposobów odżywiania. I mamy pyszne przepisy.

v
Indywidualne podejście

Kładziemy duży nacisk na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, zarówno w treningach grupowych, jak i indywidualnych.

Klienci o nas

Trenerzy personalni, masażyści, porady dietetyka,profesjonalizm, humor, otwartość i dużo endorfin...To wszystko można znaleźć w Activ Academy. Serdecznie polecam

Sylwia Opinia Facebook

Przyjemnie, fachowo, czysto....pełen profesjonalizm. Oczywiście polecam

Sebastian Opinia Google

Miła atmosfera i wykwalifikowana kadra trenerska. Polecam w 100% Atutem jest brak tłoku dzięki czemu trenerzy podchodzą do każdej osoby indywidualne.

Klaudiusz Opinia Google

Kadra trenerska to kompetentni ludzie, atmosfera bardzo luźna. Polecam!

Adrian Opinia Google

Poznaj Team
Giebułtów

Active

Pełne zaangażowanie w każdego podopiecznego. Setki godzin szkoleń. Empatia i szacunek dla każdej życiowej sytuacji. Wysoka kultura i dbałość o każdy najdrobniejszy element drogi do Twojego celu. To są wartości naszego Teamu!
Trener/Współwłaściciel/Manager

Jestem trenerem przygotowania motorycznego z międzynarodowymi certyfikacjami oraz współwłaścicielem i managerem Centrum Zdrowia i Sportu - Active Academy Giebułtów.

Nazywam się Sławek Zelent i jestem byłym żołnierzem zawodowym, coachem oraz triathlonistą. W Active Academy Giebułtów jestem masażystą i trenerem personalnym.

Fizjoterapeuta/Trener

Nazywam się Krzysiek Migas i jestem fizjoterapeutą oraz trenerem. Na co dzień prowadzę treningi personalne i grupowe w Centrum Zdrowia i Sportu - Active Academy Giebułtów, pomagając moim podopiecznym w budowaniu sprawnego ciała, jak również w eliminacji dolegliwości bólowych.

Nazywam się Aleksandra Stodolak, jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji trener personalny oraz menedżer sportu. Dodatkowo w trakcie studiów uzyskałam stopień instruktorski z narciarstwa alpejskiego, tenisa ziemnego oraz z lekkiej atletyki.

Poznaj nasz klub

Duża przestrzeń, zaplecze, profesjonalny sprzęt treningowy i podejście do treningów, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.