Konsultacje Giebułtów | Oferta | Active Academy | Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Konsultacje Giebułtów

Konsultacje

Active

Masz gotowy strój i buty do treningu, a w Spotify czeka motywująca i dynamiczna playlista? Zawsze kibicujemy osobom chcącym podejmować regularną aktywność fizyczną. Ta, sama w sobie, ma bardzo dużo zalet: zwiększa wydolność układu sercowo-naczyniowego, poprawia koncentrację, zmniejsza ryzyko chorób, poprawia samopoczucie i sylwetkę. Ale zawsze pierwszym krokiem przed przystąpieniem do treningów powinny być konsultacje, które pomogą precyzyjnie określić cele, dietę, możliwości i plan działań.

Konsultacja trenerska

01

To około 90 minutowe spotkanie z doświadczonym trenerem pozwoli Ci poznać sposób naszej pracy, a my poznając Ciebie będziemy mogli dobrać najlepsze treningi i najlepsze sposoby motywacji.

Pomiar masy i obwodów ciała

Wywiad medyczny z omówieniem

Wywiad dotyczący stylu życia z omówieniem

Wyznaczenie oraz omówienie celów treningowych

Trening próbny dopasowany do Twoich możliwości

Określenie planu działania

Przestań próbować. Zacznij działać!

Konsultacje to nie wszystko. Mamy bogatą ofertę treningów personalnych i grupowych, fajnych i zaangażowanych trenerów, rodzinną atmosferę. Umów się na konsultacje i zacznij działać.

Konsultacja dietetyczna

02

To nawet 2 godzinne spotkanie ze specjalistą żywienia, dzięki któremu dowiesz się co zmienić, aby osiągnąć zamierzone cele. Każda konsultacja jest oparta o wywiad medyczny i pomiary składu ciała. Pomożemy Ci z dietą i formą fizyczną.

Pomiar składu ciała z wydrukiem

Pomiar obwodów

Wywiad medyczny z omówieniem

Wywiad dotyczący stylu życia z omówieniem

Wyznaczenie oraz omówienie celów

Określenie planu działania

Rozpisanie diety oraz suplementacji na 1 miesiąc

Konsultacja z fizjoterapeutą

03

To godzinne spotkanie z fizjoterapeutą ma na celu poznanie Ciebie, Twojego ciała, stylu życia oraz przeprowadzenie badania i zabiegu fizjoterapeutycznego. Jeśli bolą Cię plecy, mięśnie lub niedomagasz w inny sposób, konsultacja fizjoterapeutyczna pozwoli Ci rozpocząć powrót do formy lub zniweluje dolegliwości od razu.

Omówienie dokumentacji medycznej

Wywiad medyczny z omówieniem

Wywiad dotyczący stylu życia z omówieniem

Badanie fizjoterapeutyczne

Wyznaczenie oraz omówienie celów

Zabieg / terapia manualna

Określenie planu działania

Masz pytania? Nie wiesz
czy to dla Ciebie?

Zadzwoń do nas lub zamów konsultacje online. Poznamy się, odpowiesz na nasze pytania, a my powiemy Ci co zyskasz i jak będą wyglądały Twoje treningi.