Aleksandra Stodolak - Active Academy Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Aleksandra Stodolak

Aleksandra Stodolak

Trener

Opis trenera: Nazywam się Aleksandra Stodolak, jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji trener personalny oraz menedżer sportu. Dodatkowo w trakcie studiów uzyskałam stopień instruktorski z narciarstwa alpejskiego, tenisa ziemnego oraz z lekkiej atletyki. Kilka lat trenowałam biegi górskie. Od dziecka jestem miłośniczką sportu. To właśnie sport nauczył mnie dyscypliny, wytrwałości oraz wiary w siebie, dlatego teraz staram się te wartości zaszczepić także u moich Podopiecznych. Na co dzień prowadzę treningi grupowe i indywidualne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Centrum Zdrowia i Sportu - Active Academy Giebułtów. Współpracuję ze sportowcami oraz z osobami trenującymi rekreacyjnie, którym zależy na budowaniu sprawności ruchowej. Podczas treningów z moimi Podopiecznymi kładę ogromny nacisk na jakość ruchu, a w tym również na kształtowanie poprawnej techniki biegowej oraz na wyjątkową atmosferę. Dokładam wszelkich starań, aby treningi stały się przyjemnością. Dzięki takiemu podejściu utrzymujemy cały czas odpowiednio wysoki poziom koncentracji i motywacji, który ułatwia nam wspólne osiąganie założonych celów. Robię to, ponieważ uwielbiam współpracować z ludźmi oraz cieszyć się wraz z nimi z ich dużych i małych sukcesów. Sukcesów, które również dla mnie stają się motorem napędowym do dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy.

Aleksandra Stodolak

Trener

Nazywam się Aleksandra Stodolak, jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji trener personalny oraz menedżer sportu. Dodatkowo w trakcie studiów uzyskałam stopień instruktorski z narciarstwa alpejskiego, tenisa ziemnego oraz z lekkiej atletyki.

Kilka lat trenowałam biegi górskie. Od dziecka jestem miłośniczką sportu. To właśnie sport nauczył mnie dyscypliny, wytrwałości oraz wiary w siebie, dlatego teraz staram się te wartości zaszczepić także u moich Podopiecznych. Na co dzień prowadzę treningi grupowe i indywidualne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Centrum Zdrowia i Sportu – Active Academy Giebułtów.

Współpracuję ze sportowcami oraz z osobami trenującymi rekreacyjnie, którym zależy na budowaniu sprawności ruchowej. Podczas treningów z moimi Podopiecznymi kładę ogromny nacisk na jakość ruchu, a w tym również na kształtowanie poprawnej techniki biegowej oraz na wyjątkową atmosferę. Dokładam wszelkich starań, aby treningi stały się przyjemnością.

Dzięki takiemu podejściu utrzymujemy cały czas odpowiednio wysoki poziom koncentracji i motywacji, który ułatwia nam wspólne osiąganie założonych celów. Robię to, ponieważ uwielbiam współpracować z ludźmi oraz cieszyć się wraz z nimi z ich dużych i małych sukcesów. Sukcesów, które również dla mnie stają się motorem napędowym do dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy.