Krzysztof Migas - Active Academy Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Krzysztof Migas

Krzysztof Migas

Fizjoterapeuta/Trener

Opis trenera: Nazywam się Krzysiek Migas i jestem fizjoterapeutą oraz trenerem. Na co dzień prowadzę treningi personalne i grupowe w Centrum Zdrowia i Sportu - Active Academy Giebułtów, pomagając moim podopiecznym w budowaniu sprawnego ciała, jak również w eliminacji dolegliwości bólowych. Współpracuję przede wszystkim z osobami dorosłymi, które chcą zadbać o swoje zdrowie, jak również z młodzieżą i dziećmi, kształtując u nich właściwe nawyki ruchowe. Podczas współpracy z podopiecznymi, z racji ukończonego kierunku studiów, kładę ogromny nacisk na poprawność wykonywanego ruchu i wszechstronne usprawnianie organizmu. Potrafię utrzymać dobrą atmosferę na zajęciach, zachowując równocześnie potrzebną do osiągania celów dyscyplinę. Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni mogą rozwijać się w bezpieczny sposób i kształtować zdrowe nawyki w życiu codziennym. Ponadto, staram się zaszczepić poczucie odpowiedzialności za własne zdrowie i formę oraz motywuję na drodze do osiągnięcia celu. Robię to ponieważ ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech podopiecznego, który widzi efekty swojej pracy.  Jest to dla mnie niezastąpiona motywacja do ciągłego rozwoju i dalszego zgłębiania obszarów swojej specjalizacji.

Krzysztof Migas

Fizjoterapeuta/Trener

Nazywam się Krzysiek Migas i jestem fizjoterapeutą oraz trenerem. Na co dzień prowadzę treningi personalne i grupowe w Centrum Zdrowia i Sportu – Active Academy Giebułtów, pomagając moim podopiecznym w budowaniu sprawnego ciała, jak również w eliminacji dolegliwości bólowych.

Współpracuję przede wszystkim z osobami dorosłymi, które chcą zadbać o swoje zdrowie, jak również z młodzieżą i dziećmi, kształtując u nich właściwe nawyki ruchowe. Podczas współpracy z podopiecznymi, z racji ukończonego kierunku studiów, kładę ogromny nacisk na poprawność wykonywanego ruchu i wszechstronne usprawnianie organizmu.

Potrafię utrzymać dobrą atmosferę na zajęciach, zachowując równocześnie potrzebną do osiągania celów dyscyplinę. Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni mogą rozwijać się w bezpieczny sposób i kształtować zdrowe nawyki w życiu codziennym. Ponadto, staram się zaszczepić poczucie odpowiedzialności za własne zdrowie i formę oraz motywuję na drodze do osiągnięcia celu.

Robię to ponieważ ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech podopiecznego, który widzi efekty swojej pracy.  Jest to dla mnie niezastąpiona motywacja do ciągłego rozwoju i dalszego zgłębiania obszarów swojej specjalizacji.