Paweł Łydek - Active Academy Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Paweł Łydek

Paweł Łydek

Trener/Współwłaściciel/Manager

Paweł Łydek

Trener/Współwłaściciel/Manager

Jestem trenerem przygotowania motorycznego z międzynarodowymi certyfikacjami oraz współwłaścicielem i managerem Centrum Zdrowia i Sportu – Active Academy Giebułtów.

Główne obszary moich zainteresowań to fizjologiczne podstawy programowania treningowego w maksymalizacji wyników sportowych, prewencji urazów oraz programach powrotu do sprawności po kontuzjach.

Na co dzień prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe w Active Academy w Giebułtowie, pomagając moim podopiecznym w optymalnym doborze drogi do poprawy sprawności, bez względu na to czy są na etapie powrotu do zdrowia po ciężkiej kontuzji, czy trenują na najwyższym poziomie sportowym. Jestem również zaangażowany w szkolenie kadr trenerskich i działania edukacyjne zmierzające do zwiększenia świadomości potrzeb ruchowych i treningowych wśród amatorów aktywności fizycznej.

Współpracuję przede wszystkim ze sportowcami, jak również trenującymi rekreacyjnie, którym zależy na kształtowaniu sylwetki ale jednocześnie cenią zdrowie i sprawność swojego ciała.

Aktualnie swoje wieloletnie doświadczenia i pasję przelewam także na kadrę trenerów, dbając o ich rozwój i budując multidyscyplinarny zespół, który z pełnym zaangażowaniem pomaga w realizacji celów naszych podopiecznych.