Sławek Zelent - Active Academy Giebułtów

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

Wybierz Klub

Sławek Zelent

Sławek Zelent

Trener

Opis trenera: Nazywam się Sławek Zelent i jestem byłym żołnierzem zawodowym, coachem oraz triathlonistą. W Active Academy Giebułtów jestem masażystą i trenerem personalnym. Przywykłem do dyscypliny i konsekwencji w realizacji celów i to chciałbym zaszczepić również swoim podopiecznym. Na co dzień prowadzę treningi grupowe i indywidualne, zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi, pomagając im zachować sprawność i zdrowie. Obecnie, gdy wszyscy jesteśmy coraz bardziej zajęci, trudno wygospodarować czas na trening, nie mówiąc już o zapewnieniu jego odpowiedniej strony jakościowej i odnowie biologicznej. Nadmiar pracy, zwłaszcza siedzącej, niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu, a tymczasem to właśnie ruch jest częstokroć najlepszym lekarstwem! Dlatego podczas pracy trenerskiej zwracam uwagę na wszechstronny rozwój, jakość treningu i motywację jako klucz do sukcesu. Dzięki temu osoby ćwiczące znają i rozumieją swój cel, a w nagrodę otrzymują jedną z najcenniejszych rzeczy jakimi dysponujemy – zdrowie. Największą satysfakcję mam z realizacji celów przez swoich podopiecznych, widząc jak tworzą zdrowe nawyki i wzmacniają wiarę we własne możliwości. Lubię swoją pracę przede wszystkim ze względu na kontakt z innymi ludźmi oraz znaczenie sprawności fizycznej i dobrego stanu zdrowia w odczuwaniu satysfakcji z życia.

Sławek Zelent

Trener

Nazywam się Sławek Zelent i jestem byłym żołnierzem zawodowym, coachem oraz triathlonistą. W Active Academy Giebułtów jestem masażystą i trenerem personalnym.

Przywykłem do dyscypliny i konsekwencji w realizacji celów i to chciałbym zaszczepić również swoim podopiecznym. Na co dzień prowadzę treningi grupowe i indywidualne, zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi, pomagając im zachować sprawność i zdrowie.

Obecnie, gdy wszyscy jesteśmy coraz bardziej zajęci, trudno wygospodarować czas na trening, nie mówiąc już o zapewnieniu jego odpowiedniej strony jakościowej i odnowie biologicznej. Nadmiar pracy, zwłaszcza siedzącej, niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu, a tymczasem to właśnie ruch jest częstokroć najlepszym lekarstwem!

Dlatego podczas pracy trenerskiej zwracam uwagę na wszechstronny rozwój, jakość treningu i motywację jako klucz do sukcesu. Dzięki temu osoby ćwiczące znają i rozumieją swój cel, a w nagrodę otrzymują jedną z najcenniejszych rzeczy jakimi dysponujemy – zdrowie. Największą satysfakcję mam z realizacji celów przez swoich podopiecznych, widząc jak tworzą zdrowe nawyki i wzmacniają wiarę we własne możliwości.

Lubię swoją pracę przede wszystkim ze względu na kontakt z innymi ludźmi oraz znaczenie sprawności fizycznej i dobrego stanu zdrowia w odczuwaniu satysfakcji z życia.