Fizjoterapia | Oferta | Active Academy | Zakliczyn

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Fizjoterapia Zakliczyn

Fizjoterapia

Zdrowie

Zastanawiasz się, czy fizjoterapia jest Ci potrzebna? Jesteś sprawny, regularnie ćwiczysz i nie zdarzają Ci się kontuzje. Fizjoterapia to nie tylko leczenie, ale również zapobieganie kontuzjom i przeciążeniom. Zabiegi fizjoterapeutyczne świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie treningu osób z problemami układu ruchu oraz wadami postawy. Połączenie jednego z drugim maksymalizuje efekty i bezpieczeństwo w treningu. W naszym gabinecie można również skorzystać z oferty masaży relaksacyjnych, klasycznych czy sportowych, które przyspieszą regenerację i pozwolą zniwelować skutki codziennego stresu.

Popraw sylwetkę

Postawa

Chcesz osiągać efekty treningowe, ale ograniczają Cię bóle? Chcesz poprawić swoją postawę? Fizjoterapia to konieczne uzupełnienie efektywnego treningu, a czasem pierwszy krok do zmiany swoich nawyków.

Opieka fizjoterapeuty podczas planu treningowego

Terapie odpowiednie dla osób ze schorzeniami, jak i czynnych sportowców

Monitoring wyników badań

Efektywniejszy trening

Jak może Ci
pomóc fizjoterapia?

Motywacja jest podstawą sukcesu. Pomożemy Ci ją utrzymać na wysokim poziomie. Chcemy Cię poznać i proponować aktywności, które będą dopasowane do Ciebie i Twojego sposobu życia.
Mobilizacje Stawowe

Dzięki którym pozbędziesz się blokad w stawach obwodowych lub kręgosłupie, wywołanych np. wyciskaniem sztangi.

Terapia Manualna

Dzięki której pozbędziesz się bólu pleców, przeciążeń nadgarstka lub łokcia. Zmniejszysz napięcie w karku lub klatce piersiowej wywołane stresem lub intensywnym treningiem.

Mobilizacje tkankowe

Które są świetnym uzupełnieniem dla osób regularnie trenujących. Zniwelują nadmierne napięcie mięśniowe i zmniejszą ból wywołany mikrourazami po treningu.

Drenaż limfatyczny

Dzięki któremu pozbędziesz się obrzęków, opuchlizny oraz zmniejszysz cellulit.

Terapia po kontuzjach

Dzięki której otrzymasz kompleksową regenerację i będziesz przygotowany do powrotu do normalnej codziennej aktywności.

Taping sztywny | Elastyczny

Który pomoże przeciwbólowo jako odciążenie lub profilaktyka.

Oferta masaży w
Active Academy

Masaż klasyczny całosciowy

Przeprowadzany na całym ciele w pozycji leżącej. Od pleców poprzez pośladki, kończyny dolne, powłoki brzuszne, klatkę piersiową po szyję i głowę. Masaż klasyczny poprawia odżywienie skóry i mięśni, przyspiesza obieg krwi i chłonki, zwiększa przepływ produktów przemiany materii.

Czas trwania: 90 minut

Masaż klasyczny częściowy

Techniką nawiązuje do masażu klasycznego. Terapii poddawany jest konkretny obszar ciała np. .plecy. Głównym celem masażu częściowego jest zmniejszenie lub likwidacja dolegliwości bólowych danego obszaru ciała. Wskazany przy: bólach pleców, napięciach mięśniowych, przemęczeniu, bólach mięśni, siedzącym trybie życia.

Czas trwania: 45 minut

Masaż sportowy

Wykorzystuje podobne techniki do masażu klasycznego jednak jest wykonywany na konkretnych grupach mięśniowych. Jest masażem bardziej energicznym, szybszym i intensywniejszym.

Czas trwania: 90 minut

Masaż Kobido

Zaawansowany technicznie masaż pochodzący z tradycji japońskiej – inaczej – niechirurgiczny japoński lifting twarzy. Obejmuje on również szyję, dekolt oraz obręcz barkową. Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla cery młodej i dojrzałej. Kobido ujędrnia i odżywia skórę, poprawia krążenie, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, łagodzi bóle głowy, zmniejsza dolegliwości towarzyszące bruksizmowi (nieświadomemu zaciskaniu zębów i zgrzytaniu zębami), spłyca zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry.

Czas trwania: 90 minut

Masaż relaksacyjny

Może być wykonywany na poszczególnych partiach ciała lub na całym ciele. Służy odprężeniu i wyciszeniu emocjonalnemu. Chwyty w masażu relaksacyjnym są powolne i długie. Polecany każdemu szczególnie osobom żyjącym w pośpiechu, zestresowanym, zapracowanym i chronicznie przemęczonym. Badania wykazały, że masaż relaksacyjny daje pozytywne efekty u osób z zaburzeniami snu oraz depresją.

Czas trwania: 45 minut

Masaż gorącą świecą

Ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Świeca to mieszanina naturalnych olejów,  koktajl pełen witamin i składników, które odżywiają skórę a zmysły otaczane są wyjątkowym zapachem. Masaż gorącą świecą pomaga w walce z cellulitem i rozstępami oraz neutralizuje wolne rodniki. Nawilża, odżywia i uelastycznia skórę na dłuższy czas.

Czas trwania: 45 minut

Masaż bańką chińską

To jedna z najbardziej skutecznych metod antycellulitowych. Masaż bańką chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry.

Czas trwania: 45 minut

Przestań próbować. Zacznij działać!

Ból pleców albo kontuzja to nie przelewki. Mamy fajne programy treningów indywidualnych i grupowych. I rewelacyjny zespół, który pomoże Ci przebrnąć przez cały okres leczenia. Poznaj naszych trenerów, zaplecze i umów się na konsultację fizjoterapeutyczną lub bezpłatny pierwszy trening.