Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Fizjoterapia Zakliczyn

Fizjoterapia

Zdrowie

Zastanawiasz się, czy fizjoterapia jest Ci potrzebna? Jesteś sprawny, regularnie ćwiczysz i nie zdarzają Ci się kontuzje. Fizjoterapia to nie tylko leczenie, ale również zapobieganie kontuzjom i przeciążeniom. Zabiegi fizjoterapeutyczne świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie treningu osób z problemami układu ruchu oraz wadami postawy. Połączenie jednego z drugim maksymalizuje efekty i bezpieczeństwo w treningu. W naszym gabinecie można również skorzystać z oferty masaży relaksacyjnych, klasycznych czy sportowych, które przyspieszą regenerację i pozwolą zniwelować skutki codziennego stresu.

Popraw sylwetkę

Postawa

Chcesz osiągać efekty treningowe, ale ograniczają Cię bóle? Chcesz poprawić swoją postawę? Fizjoterapia to konieczne uzupełnienie efektywnego treningu, a czasem pierwszy krok do zmiany swoich nawyków.

Opieka fizjoterapeuty podczas planu treningowego

Terapie odpowiednie dla osób ze schorzeniami, jak i czynnych sportowców

Monitoring wyników badań

Efektywniejszy trening

Jak może Ci
pomóc fizjoterapia?

Motywacja jest podstawą sukcesu. Pomożemy Ci ją utrzymać na wysokim poziomie. Chcemy Cię poznać i proponować aktywności, które będą dopasowane do Ciebie i Twojego sposobu życia.
Mobilizacje Stawowe

Dzięki którym pozbędziesz się blokad w stawach obwodowych lub kręgosłupie, wywołanych np. wyciskaniem sztangi.

Terapia Manualna

Dzięki której pozbędziesz się bólu pleców, przeciążeń nadgarstka lub łokcia. Zmniejszysz napięcie w karku lub klatce piersiowej wywołane stresem lub intensywnym treningiem.

Mobilizacje tkankowe

Które są świetnym uzupełnieniem dla osób regularnie trenujących. Zniwelują nadmierne napięcie mięśniowe i zmniejszą ból wywołany mikrourazami po treningu.

Drenaż limfatyczny

Dzięki któremu pozbędziesz się obrzęków, opuchlizny oraz zmniejszysz cellulit.

Terapia po kontuzjach

Dzięki której otrzymasz kompleksową regenerację i będziesz przygotowany do powrotu do normalnej codziennej aktywności.

Taping sztywny | Elastyczny

Który pomoże przeciwbólowo jako odciążenie lub profilaktyka.

Oferta masaży w
Active Academy

Masaż klasyczny całosciowy

Przeprowadzany na całym ciele w pozycji leżącej. Od pleców poprzez pośladki, kończyny dolne, powłoki brzuszne, klatkę piersiową po szyję i głowę. Masaż klasyczny poprawia odżywienie skóry i mięśni, przyspiesza obieg krwi i chłonki, zwiększa przepływ produktów przemiany materii.

Czas trwania: 50 minut

Masaż sportowy

Wykorzystuje podobne techniki do masażu klasycznego jednak jest wykonywany na konkretnych grupach mięśniowych. Jest masażem bardziej energicznym, szybszym i intensywniejszym.

Czas trwania: 50 minut

Masaż Kobido

Zaawansowany technicznie masaż pochodzący z tradycji japońskiej – inaczej – niechirurgiczny japoński lifting twarzy. Obejmuje on również szyję, dekolt oraz obręcz barkową. Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dla cery młodej i dojrzałej. Kobido ujędrnia i odżywia skórę, poprawia krążenie, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, łagodzi bóle głowy, zmniejsza dolegliwości towarzyszące bruksizmowi (nieświadomemu zaciskaniu zębów i zgrzytaniu zębami), spłyca zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry.

Czas trwania: 90 minut

Masaż relaksacyjny

Może być wykonywany na poszczególnych partiach ciała lub na całym ciele. Służy odprężeniu i wyciszeniu emocjonalnemu. Chwyty w masażu relaksacyjnym są powolne i długie. Polecany każdemu szczególnie osobom żyjącym w pośpiechu, zestresowanym, zapracowanym i chronicznie przemęczonym. Badania wykazały, że masaż relaksacyjny daje pozytywne efekty u osób z zaburzeniami snu oraz depresją.

Czas trwania: 50 minut

Rytuał relaksacyjno - oczyszczający

Peeling cukrowy żurawina z grejpfrutem, relaksacyjny masaż całego ciała na maśle shea zielona herbata, aromaterapia. Polecamy szczególnie osobom, których skóra wymaga odpowiedniego oczyszczenia i nawilżenia.

Czas trwania: 90 minut

Rytuał relaksacyjny - odprężający

Relaksacyjny, mocno odżywczy i regenerujący masaż całego ciała gorącą świeca, której wosk zmienia się w nawilżający olejek pełen witamin. Ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Nawilża, odżywia i uelastycznia skórę na dłuższy czas.

Czas trwania: 90 minut

Rytuał relaksacyjny - antycellulitowy

Peeling cukrowy guarana, relaksacyjny masaż całego ciała na maśle shea guarana, aromaterapia. Pomaga w wcale z cellulitem i rozstępami oraz neutralizuje wolne rodniki.

Czas trwania: 90 minut

Przestań próbować. Zacznij działać!

Ból pleców albo kontuzja to nie przelewki. Mamy fajne programy treningów indywidualnych i grupowych. I rewelacyjny zespół, który pomoże Ci przebrnąć przez cały okres leczenia. Poznaj naszych trenerów, zaplecze i umów się na konsultację fizjoterapeutyczną lub bezpłatny pierwszy trening.