Aleksander Słonina - Active Academy

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Aleksander Słonina

Aleksander Słonina

Aleksander Słonina

Trener

Obserwuj mnie na:
Jestem trenerem oraz pasjonatem zdrowego stylu życia. Ukończyłem studia pierwszego stopnia na kierunku sport o specjalizacji trenera przygotowania motorycznego. Prowadzę treningi personalne i grupowe dla osób trenujących rekreacyjnie oraz treningi przygotowania motorycznego dla sportowców i amatorów sportu.
Pomagam moim podopiecznym w osiąganiu ich celów. Podczas zajęć priorytetem dla mnie jest bezpieczeństwo i efektywność, dlatego dostosowuje ćwiczenia do możliwości i predyspozycji ćwiczącego, pomagając przy tym opanować prawidłowe wzorce ruchowe.

Współpracuje przede wszystkim z osobami, które chciałyby wprowadzić trening do swojego życia codziennego, a przy tym czerpać szereg korzyści jakie niesie ze sobą regularna aktywność fizyczna. Pomagam również młodym zawodnikom i zawodniczkom jak najlepiej przygotować się do wymagań, które niesie ze sobą ich dyscyplina sportowa.

Dzięki takiemu podejściu, podczas współpracy z podopiecznym jesteśmy w stanie stworzyć solidną podstawę, z której przejdziemy do wykonywania trudniejszych i bardziej złożonych ćwiczeń. Zależy mi na tym, aby moi podopieczni mieli świadomość własnego ciała oraz poprawnej postawy.

Robię to, ponieważ sam od dziecka jestem związany ze sportem, który stał się moją pasją i sposobem na życie. Zdobywanie wiedzy w tym temacie jest  dla mnie czymś naturalnym i ciekawym. Sam zawsze chciałem być profesjonalnym sportowcem, co pomogło mi ukierunkować swoje życie zawodowe i sprawiło, że zająłem się trenowaniem innych osób.

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę ze mną, zapraszam do kontaktu. Z chęcią pomogę Ci zadbać o Twoje zdrowie!