Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Opieka online Zakliczyn

Chcesz
ćwiczyć online?

Active

Doskonale Cię rozumiemy, nam czasem również brakuje czasu. Na szczęście dzisiejsza technologia umożliwia skuteczne i efektywne ćwiczenia w formie zdalnej. Mamy doświadczenie w organizacji treningów online zarówno w formie grupowej, jak i treningów osobistych, mamy do tego przetestowane i sprawdzone w boju narzędzia. W Active Academy niezależnie od wybranej formy, zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście trenerów i fizjoterapeutów. Oferta jest kierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, a nasze zestawy ćwiczeń uwzględnią Twoje możliwości fizyczne, czasowe i sprzęt, jaki posiadasz. Nim odbędziesz pierwszy trening musimy się poznać i umówić na konsultację, również online.

Zamów Konsultację
online

02

Umów się na spotkanie online, na którym trener przeprowadzi wywiad na temat Twojego stanu zdrowia, aby przygotować bezpieczny trening próbny. Przeanalizuje również Twój styl życia, dzięki czemu dowiesz się, które z nawyków zmienić, aby łatwiej osiągnąć zamierzony cel. Dowiesz się również, jakie zasady zacząć wprowadzać już od dziś, aby efektywniej rozpocząć drogę do szybkich rezultatów. Nauczysz się wykonywać prawidłowe pomiary obwodów ciała. Trener przeprowadzi również trening próbny, abyś mógł zobaczyć, w jaki sposób pracuje i czy ten styl Ci odpowiada. Na koniec otrzymasz plan działania, który będzie obrazował drogę do osiągnięcia Twojego celu.

Przestań próbować! Zacznij
działać.

Motywacja jest podstawą sukcesu. Pomożemy Ci ją utrzymać na wysokim poziomie, nawet zdalnie. Chcemy Cię poznać i proponować aktywności, które będą dopasowane do Ciebie i Twojego sposobu życia. Zdalnie/online.

Masz pytania? Nie wiesz
czy to dla Ciebie?

Zadzwoń do nas lub zamów konsultację online. Poznamy się, odpowiesz na nasze pytania, a my powiemy Ci co zyskasz i jak będą wyglądały Twoje treningi.