Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszych centrach treningowych. Zapraszamy!

Agnieszka i Piotr Koteja

Koncept

POZNAJ I WDRAŻAJ NASZ SPRAWDZONY KONCEPT BIZNESOWY!

Model franczyzowy Active Academy to rozwiązanie, w którym przekazujemy Ci sprawdzony koncept biznesowy i całe swoje know-how w postaci pełnej koncepcji prowadzenia działalności, a Ty stajesz się niezależnym przedsiębiorcą, działasz we własnym imieniu i na własny rachunek, budując własną markę zgodnie z konceptem, który poznasz w czasie indywidualnych konsultacji i pakietu szkoleń.

W ramach współpracy uczymy krok po kroku jak otworzyć i prowadzić studio treningowe, które przynosi zyski, pomaga klientom i pozwala cieszyć się życiem!

Nasze Know-how to konkretna wizja i misja działania studia treningowego oraz zbiór gotowych i szczegółowych receptur i procedur wykonywania usług. To dzięki nim Twoje studio treningowe szybko zacznie przynosić zyski, pomagać klientom i pozwoli Tobie cieszyć się życiem!

Active Academy to sprawdzony model biznesowy. Działamy nieprzerwanie od 10 lat, a nasze doświadczenie i umiejętność nauczania sprawią, że Twoja firma od razu wskoczy na wyższy poziom!

Jeśli myślisz o otwarciu własnego klubu i nie chcesz popełnić błędów, które zahamują jego rozwój to koniecznie skontaktuj się z nami. Przejdziemy wspólnie przez przedstawione poniżej 3 pierwsze kroki:

1
Konsultacja

Podczas pierwszej konsultacji omówimy Twoją sytuację, abyśmy mogli dobrze poznać Twój plan. Odpowiemy również na Twoje wątpliwości i omówimy zakres, skrojonego na miarę audytu, żebyś dokładnie wiedział jak będzie wyglądać nasza współpraca.

2
Audyt

W czasie drugiego spotkania przeprowadzimy dopasowany do Twojej sytuacji, szczegółowy audyt, który pozwoli nam precyzyjnie określić zakres Twoich potrzeb.

3
Pakiet Start-up

W trzecim kroku zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązania w ramach spersonalizowanego pakietu wsparcia, tak aby stosunek Twojej inwestycji do planowanych zysków był niewielki.

W ramach pakietu Start-UP działamy w 4 obszarach:

1. Infrastruktura

Analizujemy i pomagamy w wyborze odpowiedniego lokalu (powierzchnia, lokalizacja, parking, cena wynajmu, rentowność, koszty mediów, koszty adaptacji, itp.) oraz jego aranżacji i wyposażenia (wybór i ilość sprzętu, projekt wnętrza, aranżacja powierzchni, dobór materiałów i kolorów) Współpracujemy przy konstruowaniu umowy najmu, umów leasingowych, itp.

2. Zespół

Oceniamy osobowość i kompetencje emocjonalne właściciela (Twoje mocne i słabe strony, by ustalić nad czym musisz pracować, a co powinieneś wykorzystywać). Planujemy i pomagamy w rekrutacji pracowników recepcji i trenerów, szkoleniu personelu (trening, obsługa recepcji, obsługa klienta). Przekazujemy i wdrażamy kilkadziesiąt procedur oraz arkuszy (ułatwiających: pracę zespołu, zbieranie danych, analizę i kontrolę procesów), systemów wynagrodzeń i premii oraz schematów spotkań z zespołem oraz wiele więcej.

3. Marketing

Planujemy i współtworzymy marketing zewnętrzny i wewnętrzny dotyczący zarówno kadry jak i dotyczący klientów (pozyskiwanie i utrzymywanie). Przekazujemy gotowe narzędzia takie jak ankiety osobowościowe, plan marketingowy, kalendarz marketingowy, gotowe do użycia schematy maili, smsów i postów, a także opracowujemy strategie precyzowania komunikatu oraz wyboru kanałów kontaktu.

4.Biznes Plan i Budżet

Analizujemy Twoją sytuację finansową, zagrożenia oraz szanse. Planujemy koszty stałe, zmienne oraz przychody prowadzonej działalności. Określamy efektywne parametry infrastruktury, koszyka usług, struktury zatrudnienia, formy prowadzenia działalności i opodatkowania, outsourcingu usług. Przekazujemy arkusze kalkulacyjne do bieżącej analizy przychodów i kosztów, arkusze ewidencji pracy, arkusze frekwencji i wiele innych.

Klienci o nas

Pomysł na programowane treningi grupowe oraz budowanie ich stabilności na relacjach z klientami to strzał w dziesiątkę! Krótkie i treściwe szkolenie dla moich pracowników mocno zmieniło ich podejście do pracy. Z kimś trzeba było sie rozstać, a ktoś rozwinął skrzydła! O to chodziło. Pozdrawiam

Marta

Konsultacje z Piotrem zawsze otwierają mi oczy na nowe możliwości!

Marek

O pomoc do Agi i Piotrka zwróciłem się zbyt późno 🙁 Na szczęście szybkie decyzje oraz ich pełne zaangażowanie sprawiły, że otwarcie mojego studia przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Było niesamowicie i od razu wygenerowałem spory przychód! Dzięki!

Cyprian

KONTAKT

Telefon
EMail
szkolenia@active-academy.pl

Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas!    Administratorem Twoich danych osobowych jest Active Academy Piotr Koteja, ul. Cichy Kącik 16, 32-406 Zakliczyn, NIP: 681 194 94 80, REGON 122840872 z siedzibą w Zakliczynie (dalej jako: Active Academy). Udzielenie zgody jest dobrowolne, a dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia lub zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, w związku z tym podanie danych osobowych jest dobrowolne – prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Ochrony Danych Osobowych (szczegółowe informacje odnośnie ww. praw podane są w Regulaminie). Dane będą przetwarzane na czas udzielenia zgody, a w przypadku cofnięcia zgody w okresie odpowiadającym okresowi przedawnienia roszczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Żądania w zakresie przetwarzania danych osobowych powinny być kierowane pocztą tradycją na adres: Active Academy Piotr Koteja, ul. Cichy Kącik 16, 32-406 Zakliczyn lub poprzez e-mail na adres koordynator.activeacademy@gmail.com.