Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszych centrach treningowych. Zapraszamy!

Agnieszka i Piotr Koteja

Active Business Network i Partnerzy

RELACJE

Give2Get

Przez lata działania Active Academy obserwujemy fantastyczne zjawisko w postaci nawiązywania wzajemnych relacji wśród naszych klubowiczów. Często relacje te przekładały się na bezinteresowne rekomendacje biznesowe w myśl naszej zasady Give2Get. Trzeba dawać aby dostać. Bezinteresowna pomoc w nawiązaniu kontaktu czy współpracy zawsze zwraca się z nawiązką w przyszłości. Nasi klubowicze nawiązali mnóstwo relacji, które przełożyły się również na wymierne korzyści i nowe możliwości.

Dołącz do Active Business
Network

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ABN zadzwoń lub napisz do nas.

Active Business Network

Rekomendacje

Od 2020 roku staramy się w sposób bardziej zorganizowany budować sieć wzajemnych kontaktów i rekomendacji po to, by nasza aktywna społeczność tworzyła silny kolektyw w ramach grupy Active Buisness Network. Projekt ten uruchomiliśmy w czasie zbliżającego się kryzysu gospodarczego i w obliczu kryzysu epidemicznego, chcąc przedstawić sobie nawzajem niezwykłych ludzi, którzy tworzą naszą klubową społeczność.

W ramach projektu po przez newsletter zachęcamy do korzystania i wzajemnego polecania usług, produktów i wiedzy naszych klubowiczów.

Bardzo istotnym jest fakt, iż są to ludzie, których doskonale znamy i wiemy, że charakteryzują się dużą odpowiedzialnością, pasją, zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem, nie tylko w treningu, ale również w biznesie.

Zobacz sieci partnerskie
naszych klubów

W tym miejscu prezentujemy naszych PARTNERÓW, którzy nie tylko należą do ABN ale również nawiązali z nami formalną współpracę, w ramach której nasi aktywni klubowicze po okazaniu naszej karty członkowskiej mogą liczyć na zniżkę u każdego z nich.