Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Active Academy

Studio

Marka ACTIVE ACADEMY powstała w 2013 roku. Naszym wspólnym marzeniem od najmłodszych lat było posiadanie własnego Studia Treningu. Chcieliśmy stworzyć intymne, rodzinne miejsce, w którym wszyscy nasi podopieczni będą czuli się jak w domu. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zgromadzić tak liczne grono klubowiczów, którzy wyznają taką samą jak my filozofię życia. Naszym priorytetem jest zdrowie i rozsądek. Wypracowaliśmy programy treningowe, dzięki którym nasi podopieczni osiągają spektakularne rezultaty. Stawiamy na regularną aktywność fizyczną i zdrowe nawyki żywieniowe.

Konsultacje

Masz gotowy strój i buty do treningu, a w Spotify czeka dynamiczna playlista? Zawsze pierwszym krokiem przed przystąpieniem do treningów powinny być konsultacje, które pomogą precyzyjnie określić cele, dietę, możliwości i plan działań.

Trening grupowy

Treningi programowane to nasza specjalność i autorskie podejście do treningu w małych grupach, które liczą od 3 do 8 osób. Dopasujemy grupę dla Ciebie zarówno pod względem celu, jak i aktualnych możliwości.

Fizjoterapia

Fizjoterapia to nie tylko leczenie, ale również zapobieganie kontuzjom. Zabiegi fizjoterapeutyczne świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie treningu, co w połączeniu z rozciąganiem da super efekty.

Treningi online

konsultacje

Treningi on line to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby. Wiemy, że nie każdy ma czas, aby dołączyć do nas w klubie. Dlatego po odbyciu konsultacji pomożemy dobrać Ci najlepszy trening online. Chcesz zobaczyć, jak on wygląda? Weź udział w bezpłatnym treningu próbnym.

Klienci o nas

Trenerzy personalni, masażyści, porady dietetyka,profesjonalizm, humor, otwartość i dużo endorfin...To wszystko można znaleźć w Activ Academy. Serdecznie polecam

Sylwia Opinia Facebook

Przyjemnie, fachowo, czysto....pełen profesjonalizm. Oczywiście polecam

Sebastian Opinia Google

Miła atmosfera i wykwalifikowana kadra trenerska. Polecam w 100% Atutem jest brak tłoku dzięki czemu trenerzy podchodzą do każdej osoby indywidualne.

Klaudiusz Opinia Google

Kadra trenerska to kompetentni ludzie, atmosfera bardzo luźna. Polecam!

Adrian Opinia Google

Programowane Treningi Grupowe

Treningi programowane to nasza specjalność i autorskie podejście do treningu w małych grupach, które liczą od 3 do 8 osób. Dla każdego mamy grupę, która będzie dopasowana zarówno pod względem celu, jak i aktualnych możliwości. Tworzymy ciekawe, angażujące programy treningów, które przynoszą rezultaty. A to wszystko w atmosferze, jakiej nie znajdziecie w dużych klubach.

Moc i spalanie

To program treningowy, dzięki któremu osiągniesz wymarzone rezultaty i spędzisz świetnie czas z nowymi znajomymi. Trening jest zaprogramowany i prowadzony przez trenera, co umożliwia stały monitoring i opiekę. Trener wychwyci każdy Twój błąd i od razu go skoryguje, dzięki czemu szybciej osiągniesz zamierzone cele. Każda jednostka treningowa jest oparta na rocznym planie treningowym, który jest skoordynowany z Twoim trybem życia, porą roku i celem, dzięki czemu nie będziesz musiała martwić się formą na wakacje lub sylwestra. Trening charakteryzuje się wysoką intensywnością, co sprawi, że będziesz stale zmotywowana i osiągniesz szybkie efekty.

Zdrowie i figura

To program treningowy, dzięki któremu możesz ćwiczyć bezpiecznie i skutecznie. Trening w małej grupie umożliwia trenerowi stałą opiekę nad każdym z osobna. Kameralny charakter daje możliwość nawiązania nowych znajomości, co motywuje do regularnych treningów. Charakteryzują się one umiarkowaną intensywnością, dzięki czemu polecane są również osobom bardzo początkującym. Podczas zajęć skupiamy się na wzmocnieniu mięśni głębokich, czego efektem jest zmniejszenie bólów kręgosłupa i profilaktyka problemów z mięśniami. Efektem ubocznym będzie poprawa figury, samopoczucia i zdrowia.

Siła i sylwetka

To wyjątkowy program dedykowany mężczyznom, którzy chcą skupić się na lepszym wyglądzie i sprawności. Mała liczebność ćwiczących pozwala trenerowi wychwycić najdrobniejszy błąd i skorygować go, co przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność treningu. Zwłaszcza jeśli używasz dodatkowego obciążenia. Program treningowy jest oparty na rocznym cyklu, który uwzględnia różne cele w zależności od pory roku i trybu życia ćwiczących, co daje możliwość osiągnięcia świetnej formy na wakacje czy narty. Trening charakteryzuje się różną intensywnością, gwarantujemy, że będziesz czuł się fenomenalnie cały czas i unikniesz przetrenowania.

Poznaj naszych
trenerów

Rodzina

Trener

Nazywam się Fabian Ciapa i jestem trenerem personalnym oraz studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym.

Trenerka

Mam na imię Justyna. Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem gimnastyki. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Pora na decyzję. Czas na bezpłatny trening próbny.

Zadzwoń lub wypełnij formularz , a my skontaktujemy się z Tobą.

Oferta dla dzieci

Active Kids

Dzieci są najważniejsze. Ich prawidłowy rozwój warunkuje to, w jaki sposób będzie w przyszłości wyglądać nasze społeczeństwo. Odpowiednie dorastanie to nie tylko nauka i wysokie stopnie w szkole, ale również zdrowy i aktywny styl życia. Zdrowe nawyki żywieniowe najłatwiej jest wprowadzać od małego. W Active Academy znamy sposoby na odciągnięcie dzieci od tabletów i konsol, aby pozytywnie wpłynąć na ich rozwój.