Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszych centrach treningowych. Zapraszamy!

Agnieszka i Piotr Koteja

Know How

Nasze Know How

Know How

Active Academy to sprawdzony model biznesowy dla studia treningowego, które przynosi zyski i pozwala na korzystanie z życia! Jeśli planujesz otworzyć studio treningowe lub wprowadzić do już istniejącego rentowne zajęcia grupowe albo szukasz wsparcia doświadczonego mentora to dobrze trafiłeś. Być może któreś z poniższych zdań pasuje do Ciebie? Jeśli tak to kliknij w nie i przejdź do interesującego Cię fragmentu naszej oferty i zobacz jak możemy Ci pomóc.

Gotowy do wdrożenia koncept biznesowy

Szkolenie z obsługi klienta i prowadzenia treningów PTG

Konsultacje biznesowe

Klienci o nas

Pomysł na programowane treningi grupowe oraz budowanie ich stabilności na relacjach z klientami to strzał w dziesiątkę! Krótkie i treściwe szkolenie dla moich pracowników mocno zmieniło ich podejście do pracy. Z kimś trzeba było sie rozstać, a ktoś rozwinął skrzydła! O to chodziło. Pozdrawiam

Marta

Konsultacje z Piotrem zawsze otwierają mi oczy na nowe możliwości!

Marek

O pomoc do Agi i Piotrka zwróciłem się zbyt późno 🙁 Na szczęście szybkie decyzje oraz ich pełne zaangażowanie sprawiły, że otwarcie mojego studia przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Było niesamowicie i od razu wygenerowałem spory przychód! Dzięki!

Cyprian

KONSULTACJE I MENTORING DLA TRENERÓW - PRZEDSIĘBIORCÓW

Bycie liderem to niezwykle trudne zadanie. Gdy równocześnie jesteś trenerem, to ogrom obowiązków może Cię przytłoczyć. Wiemy, bo sami się z tym mierzyliśmy. Dzisiaj, mając 10-letnie doświadczenie w łączeniu tych funkcji wiemy jak usprawnić codzienne planowanie pracy trenera, właściciela studia treningu oraz lidera zespołu recepcyjno-trenerskiego w jednym.

KONTAKT

Telefon
EMail
szkolenia@active-academy.pl

Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas!



    Administratorem Twoich danych osobowych jest Active Academy Piotr Koteja, ul. Cichy Kącik 16, 32-406 Zakliczyn, NIP: 681 194 94 80, REGON 122840872 z siedzibą w Zakliczynie (dalej jako: Active Academy). Udzielenie zgody jest dobrowolne, a dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia lub zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, w związku z tym podanie danych osobowych jest dobrowolne – prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Ochrony Danych Osobowych (szczegółowe informacje odnośnie ww. praw podane są w Regulaminie). Dane będą przetwarzane na czas udzielenia zgody, a w przypadku cofnięcia zgody w okresie odpowiadającym okresowi przedawnienia roszczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Żądania w zakresie przetwarzania danych osobowych powinny być kierowane pocztą tradycją na adres: Active Academy Piotr Koteja, ul. Cichy Kącik 16, 32-406 Zakliczyn lub poprzez e-mail na adres koordynator.activeacademy@gmail.com.