Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszych centrach treningowych. Zapraszamy!

Agnieszka i Piotr Koteja

Szkolenie PTG

POZNAJ TRENING GRUPOWY W SYSTEMIE PTG

Programowany Trening Grupowy to fundament przychodów w naszym koncepcie biznesowym. To systemowe podejście do usługi treningu, którego celem jest budowanie zdrowego i świadomego podejścia do aktywności fizycznej, zdrowia oraz sprawności.

Traktujemy PTG systemowo, ponieważ oprócz budowania relacji z klientami, tworzenia planów treningowych oraz prowadzenia treningów zgodnie z zasadami PTG, naszą komunikację z potencjalnymi klientami oraz proces sprzedaży podporządkowujemy rozbudowie tej właśnie gałęzi przychodów naszego klubu. PTG to nie tylko trening w małej grupie ale przede wszystkim systemowe podejście do pozyskiwania oraz utrzymywania aktywnych klientów zajęć w małych grupach. Nasz system generuje stały i wysoki przychód dla klubu, a średnia „długość życia” klientów PTG jest 10-krotnie większa niż klientów standardowych zajęć fitness!

Oferujemy dwudniowe szkolenie dla kadr trenerskich klubów fitness i studiów treningowych oraz dla trenerów freelancerów. Szkolenie i warsztaty z Systemu PTG składają się z 3 modułów i egzaminu, którego zaliczenie uprawnia do korzystania z nazwy PTG [Programowany Trening Grupowy].

  • MODUŁ 1 (4h): System PTG i metodyka oraz zasady prowadzenia treningów PTG.
  • MODUŁ 2 (4h): Warsztaty PTG.
  • MODUŁ 3 (4h): Sprzedaż ukierunkowana na małe grupy w systemie PTG.
  • EGZAMIN (4h): Prowadzenie treningów zgodnie z zasadami i metodyką PTG.

Klienci o nas

Pomysł na programowane treningi grupowe oraz budowanie ich stabilności na relacjach z klientami to strzał w dziesiątkę! Krótkie i treściwe szkolenie dla moich pracowników mocno zmieniło ich podejście do pracy. Z kimś trzeba było sie rozstać, a ktoś rozwinął skrzydła! O to chodziło. Pozdrawiam

Marta

Konsultacje z Piotrem zawsze otwierają mi oczy na nowe możliwości!

Marek

O pomoc do Agi i Piotrka zwróciłem się zbyt późno 🙁 Na szczęście szybkie decyzje oraz ich pełne zaangażowanie sprawiły, że otwarcie mojego studia przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Było niesamowicie i od razu wygenerowałem spory przychód! Dzięki!

Cyprian

PTG

Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu do swojej oferty, zajęć które budują wysoki i stabilny przychód dla Ciebie lub Twojego klubu to skontaktuj się z nami wpisując w tytule wiadomości „PTG”.