Agnieszka Koteja - Active Academy

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Agnieszka Koteja

Trener|Właściciel

Agnieszka Koteja

Trener/Właściciel

Obserwuj mnie na:

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, studentką szkoły doktorskiej, właścicielką Active Academy, trenerką oraz żoną i mamą.

Na co dzień prowadzę w naszym studiu treningi personalne dla kobiet; treningi personalne dla kobiet w ciąży;  treningi grupowe dla kobiet.

Pomagam moim podopiecznym lepiej czuć się w okresie ciąży lub bezpiecznie wrócić do formy po porodzie.

Współpracuję przede wszystkim z kobietami, które są przytłoczone ilością codziennych obowiązków, chcą odetchnąć i znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Podczas współpracy kładę ogromny nacisk na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń oraz spokojną przyjacielską atmosferę.

Dzięki takiemu podejściu moje podopieczne szybko widzą efekty, zarówno w sferze wyglądu fizycznego, jak i spokoju psychicznego.

Robię to, ponieważ sama jestem mamą i borykałam się w swoim życiu z różnymi problemami związanymi z ciążą i okresem poporodowym. Wiem, jak dużo dawała mi w tych momentach aktywność fizyczna i jak dobrze czułam się po treningu.