Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Klub i trenerzy Zakliczyn

Dlaczego Active Academy
Zakliczyn?

Active

Nasze centrum treningowe zbudowaliśmy w oparciu o 3 fundamenty: RELACJA, JAKOŚĆ, INDYWIDUALIZACJA. Od 2013 roku dużo się zmieniło, ale fundamenty pozostały bez zmian. Na powierzchni 400m2 prowadzimy zajęcia grupowe, treningi indywidualne, fizjoterapię, a nawet zajęcia dla dzieci. Współpracujemy z wybitnymi trenerami i terapeutami, śledzimy nowości treningowe i żywieniowe. A wszystko dlatego, że budujemy miejsce, w którym sami chcemy trenować.

Wyjątkowe miejsce

Active Academy to miejsce, w którym staramy się tworzyć wyjątkową atmosferę, a życzliwość i profesjonalizm są na pierwszym miejscu.
v
Profesjonalny sprzęt

Nie oszczędzamy na sprzęcie, z prostej przyczyny. Sami również na nim ćwiczymy, a bezpieczeństwo to w Active Academy podstawa.

v
Dietetyka

Pomagamy wyznaczyć cele, doradzamy w zakresie diety i sposobów odżywiania. I mamy pyszne przepisy.

v
Indywidualne podejście

Kładziemy duży nacisk na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, zarówno w treningach grupowych, jak i indywidualnych.

Klienci o nas

Trenerzy personalni, masażyści, porady dietetyka,profesjonalizm, humor, otwartość i dużo endorfin...To wszystko można znaleźć w Activ Academy. Serdecznie polecam

Sylwia Opinia Facebook

Przyjemnie, fachowo, czysto....pełen profesjonalizm. Oczywiście polecam

Sebastian Opinia Google

Miła atmosfera i wykwalifikowana kadra trenerska. Polecam w 100% Atutem jest brak tłoku dzięki czemu trenerzy podchodzą do każdej osoby indywidualne.

Klaudiusz Opinia Google

Kadra trenerska to kompetentni ludzie, atmosfera bardzo luźna. Polecam!

Adrian Opinia Google

Poznaj Team
Zakliczyn

Active

Pełne zaangażowanie w każdego podopiecznego. Setki godzin szkoleń. Empatia i szacunek dla każdej życiowej sytuacji. Wysoka kultura i dbałość o każdy najdrobniejszy element drogi do Twojego celu. To są wartości naszego Teamu!
Trener|Właściciel

 Nazywam się Agnieszka Koteja i jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, właścicielką studia treningu Active Academy, trenerką oraz żoną i mamą 🙂 

Trener|Właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na której uzyskałem również tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej.

Trener

Nazywam się Fabian Ciapa i jestem trenerem personalnym oraz studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym.

Trenerka

Mam na imię Justyna. Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem gimnastyki. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Jestem trenerem oraz pasjonatem zdrowego stylu życia. Ukończyłem studia pierwszego stopnia na kierunku sport o specjalizacji trenera przygotowania motorycznego. Prowadzę treningi personalne i grupowe dla osób trenujących rekreacyjnie oraz treningi przygotowania motorycznego dla sportowców i amatorów sportu.

Trenerka

Nazywam się Julia Kudlińska. Jestem trenerem personalnym, instruktorem lekkiej atletyki oraz studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Nazywam się Aleksander Jakuć. Jestem trenerem personalnym oraz absolwentem kierunku Wychowanie fizyczne na AWF w Krakowie.

Terapeuta Manualny

Nazywam się Tomasz Świętek. Jestem terapeutą manualnym i studentem fizjoterapii.

Dietetyk

Nazywam się Paulina Mrugała. Jestem dietetyczką z wykształcenia i z zamiłowania. Uwielbiam każdą formę aktywności fizycznej, a w kuchni czuję się jak ryba w wodzie!

Masażystka

Nazywam się Klaudia Franczak. Jestem z wykształcenia fizjoterapeutką, a w Active Academy specjalizuję się w masażach klasycznych oraz relaksacyjnych.

Manager recepcji

Paulina jest prawą ręką Agi i Piotrka. Pomoże Ci, gdy potrzebujesz indywidualnego podejścia w sprawach administracyjnych.

Recepcja|Administracja

Dziewczyny z uśmiechem zajmują się wszystkimi sprawami administracyjnymi. Coś nie działa? Potrzebujesz przenieść termin treningu? Natalia, Karolina i Klaudia na pewno pomogą.

Poznaj nasz klub

Duża przestrzeń, zaplecze, profesjonalny sprzęt treningowy i podejście do treningów, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.