Klub i trenerzy Zakliczyn | Active Academy | Zakliczyn

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Klub i trenerzy Zakliczyn

Dlaczego Active Academy
Zakliczyn?

Active

Nasze centrum treningowe zbudowaliśmy w oparciu o 3 fundamenty: RELACJA, JAKOŚĆ, INDYWIDUALIZACJA. Od 2013 roku dużo się zmieniło, ale fundamenty pozostały bez zmian. Na powierzchni 400m2 prowadzimy zajęcia grupowe, treningi indywidualne, fizjoterapię, a nawet zajęcia dla dzieci. Współpracujemy z wybitnymi trenerami i terapeutami, śledzimy nowości treningowe i żywieniowe. A wszystko dlatego, że budujemy miejsce, w którym sami chcemy trenować.

Wyjątkowe miejsce

Active Academy to miejsce, w którym staramy się tworzyć wyjątkową atmosferę, a życzliwość i profesjonalizm są na pierwszym miejscu.
v
Profesjonalny sprzęt

Nie oszczędzamy na sprzęcie, z prostej przyczyny. Sami również na nim ćwiczymy, a bezpieczeństwo to w Active Academy podstawa.

v
Dietetyka

Pomagamy wyznaczyć cele, doradzamy w zakresie diety i sposobów odżywiania. I mamy pyszne przepisy.

v
Indywidualne podejście

Kładziemy duży nacisk na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, zarówno w treningach grupowych, jak i indywidualnych.

Klienci o nas

Trenerzy personalni, masażyści, porady dietetyka,profesjonalizm, humor, otwartość i dużo endorfin...To wszystko można znaleźć w Activ Academy. Serdecznie polecam

Sylwia Opinia Facebook

Przyjemnie, fachowo, czysto....pełen profesjonalizm. Oczywiście polecam

Sebastian Opinia Google

Miła atmosfera i wykwalifikowana kadra trenerska. Polecam w 100% Atutem jest brak tłoku dzięki czemu trenerzy podchodzą do każdej osoby indywidualne.

Klaudiusz Opinia Google

Kadra trenerska to kompetentni ludzie, atmosfera bardzo luźna. Polecam!

Adrian Opinia Google

Poznaj Team
Zakliczyn

Active

Pełne zaangażowanie w każdego podopiecznego. Setki godzin szkoleń. Empatia i szacunek dla każdej życiowej sytuacji. Wysoka kultura i dbałość o każdy najdrobniejszy element drogi do Twojego celu. To są wartości naszego Teamu!
Trener|Właściciel

 Nazywam się Agnieszka Koteja i jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, właścicielką studia treningu Active Academy, trenerką oraz żoną i mamą 🙂 

Trener|Właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na której uzyskałem również tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej.

Trener

Nazywam się Fabian Ciapa i jestem trenerem personalnym oraz studentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym.

Nazywam się Sylwester Kowal i jestem trenerem personalnym, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji trener przygotowania fizycznego oraz młodym energicznym człowiekiem.

Trenerka

Mam na imię Justyna. Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem gimnastyki. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Fizjoterapeuta

Nazywam się Jan Krawiec i jestem fizjoterapeutą. Na co dzień prowadzę terapie w Active Academy pomagając moim podopiecznym pozbyć się bólu.

Recepcja|Administracja

Dziewczyny z uśmiechem zajmują się wszystkimi sprawami administracyjny. Coś nie działa? Potrzebujesz przenieść termin treningu? Natalia z Pauliną na pewno pomogą.

Instruktor Tańca

Nazywam się Ania, taniec towarzyski zaczęłam trenować w wieku kilku lat i od tej pory jest to moja życiowa pasja.

Nazywam się Daniel Zwoliński i jestem absolwentem AWF w Krakowie oraz certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem TRX, instruktorem fitness, trenerem kulturystyki i doradcą żywieniowym.

Poznaj nasz klub

Duża przestrzeń, zaplecze, profesjonalny sprzęt treningowy i podejście do treningów, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.