Dr Piotr Koteja - Active Academy

Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Dr Piotr Koteja

Trener|Właściciel

Opis trenera: Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na której uzyskałem również tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej. Obszar moich zainteresowań naukowych to przede wszystkim fizjologia wysiłku. Jako trener wielu dyscyplin sportowych i specjalista branży fitness angażuję się w szkolenie przyszłych kadr trenerskich, prowadząc i programując liczne kursy. Na co dzień pracuję jako trener personalny, a przede wszystkim manager wyjątkowego studia treningu, które wraz z żoną Agnieszką prowadzę od sześciu lat. Obecnie swoją uwagę poświęcam na rozwój kadry oraz wdrożenie modelu franczyzowego.

Dr Pior Koteja

Trener/Właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na której uzyskałem również tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej. Od 2021roku pracuję w Zakładzie Teorii Sportu AWF Kraków, jako wykładowca na kierunkach nauczycielskich i trenerskich. Obszar moich zainteresowań naukowych to przede wszystkim fizjologia wysiłku i metodyka procesu treningowego.

Jako trener wielu dyscyplin sportowych i specjalista branży fitness angażuję się w szkolenie przyszłych kadr trenerskich, prowadząc i programując liczne kursy. Na co dzień w naszym klubie koordynuję pracę trenerów i nadzoruję programowanie treningów oraz prowadzę treningi personalne oraz treningi grupowe dla kobiet i mężczyzn.

Razem z Agnieszką jesteśmy założycielami marki Active Academy i prowadzimy firmę wspólnie od 2013 roku.