Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Programowany Trening Grupowy Zakliczyn

Programowany trening
grupowy

W grupie

Zastanawiasz się, czy programowany trening grupowy jest dla Ciebie? Nie wiesz, czy dasz radę? Czy program treningowy da Ci możliwość osiągnięcia Twojego celu? Niektórzy trenują z nami kilka lat, a inni parę miesięcy. Zaufali nam i podjęli wyzwanie. Dzięki treningom w Active Academy mogą osiągać zamierzone cele. Nasz sposób na dobrą formę to przede wszystkim trening funkcjonalny, który daje długotrwałe efekty i cudowna, rodzinna atmosfera, która motywuje do systematyczności w trenowaniu.

Treningi programowane to nasza specjalność i autorskie podejście do treningu w małych grupach, które liczą od 3 do 8 osób. Dla każdego mamy grupę, która będzie dopasowana zarówno pod względem celu jak i aktualnych możliwości. Tworzymy ciekawe, angażujące programy treningów, które przynoszą rezultaty. A to wszystko w atmosferze jakiej nie znajdziecie w dużych klubach.

Osiągnij swoje cele

Małe grupy

Chcesz ćwiczyć w grupie? Czy ćwiczyć w grupie i osiągać efekty? Jest wiele zalet treningów grupowych, bo nic tak nie motywuje jak odrobina rywalizacji i wspólne przeżywanie treningów. Poznaj efektywne programy treningowe w małych grupach w Active Academy.

Opieka trenera podczas każdego ćwiczenia

Programy odpowiednie nawet dla osób początkujących

Stały monitoring efektów

Szybsze wyniki

Oferujemy 3 RODZAJE
PROGRAMOWANYCH TRENINGÓW GRUPOWYCH

Jesteś nastawiony na osiąganie efektów? PTG to kameralna stała grupa, roczny plan treningowy, stała opieka trenera i monitoring efektów. Na konsultacji pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie typ treningu. Możesz też najpierw umówić się na bezpłatny trening próbny.

Moc i spalanie

To program treningowy, dzięki któremu osiągniesz wymarzone rezultaty i spędzisz świetnie czas z nowymi znajomymi. Trening jest zaprogramowany i prowadzony przez trenera, co umożliwia stały monitoring i opiekę. Trener wychwyci każdy Twój błąd i od razu go skoryguje, dzięki czemu szybciej osiągniesz zamierzone cele. Każda jednostka treningowa jest oparta na rocznym planie treningowym, który jest skoordynowany z Twoim trybem życia, porą roku i celem, dzięki czemu nie będziesz musiała martwić się formą na wakacje lub sylwestra. Trening charakteryzuje się wysoką intensywnością, co sprawi, że będziesz stale zmotywowana i osiągniesz szybkie efekty.

Zdrowie i figura

To program treningowy, dzięki któremu możesz ćwiczyć bezpiecznie i skutecznie. Trening w małej grupie umożliwia trenerowi stałą opiekę nad każdym z osobna. Kameralny charakter daje możliwość nawiązania nowych znajomości, co motywuje do regularnych treningów. Charakteryzują się one umiarkowaną intensywnością, dzięki czemu polecane są również osobom bardzo początkującym. Podczas zajęć skupiamy się na wzmocnieniu mięśni głębokich, czego efektem jest zmniejszenie bólów kręgosłupa i profilaktyka problemów z mięśniami. Efektem ubocznym będzie poprawa figury, samopoczucia i zdrowia.

Siła i sylwetka

To wyjątkowy program dedykowany mężczyznom, którzy chcą skupić się na lepszym wyglądzie i sprawności. Mała liczebność ćwiczących pozwala trenerowi wychwycić najdrobniejszy błąd i skorygować go, co przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność treningu. Zwłaszcza jeśli używasz dodatkowego obciążenia. Program treningowy jest oparty na rocznym cyklu, który uwzględnia różne cele w zależności od pory roku i trybu życia ćwiczących, co daje możliwość osiągnięcia świetnej formy na wakacje czy narty. Trening charakteryzuje się różną intensywnością, gwarantujemy, że będziesz czuł się fenomenalnie cały czas i unikniesz przetrenowania.

Korzyści z Programowanych
Treningów Grupowych

Utrata

tkanki tłuszczowej i wzrost siły

Lepsza

kondycja i wytrzymałość

Poprawa

ruchomości stawów i metabolizmu

Motywacja

do regularnych ćwiczeń

Umów się na bezpłatny trening!

Mamy 12 letnie doświadczenie, sukcesy i cały czas chęć na więcej. Tworzymy miejsce z fajną atmosferą, po to, aby treningi grupowe były przyjemnością. Umów się na konsultację, bezpłatny trening próbny i przekonaj się sam.