Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Konsultacje Zakliczyn

Konsultacje

Active

Masz gotowy strój i buty do treningu, a w Spotify czeka motywująca i dynamiczna playlista? Zawsze kibicujemy osobom chcącym podejmować regularną aktywność fizyczną. Ta, sama w sobie, ma bardzo dużo zalet: zwiększa wydolność układu sercowo-naczyniowego, poprawia koncentrację, zmniejsza ryzyko chorób, poprawia samopoczucie i sylwetkę. Ale zawsze pierwszym krokiem przed przystąpieniem do treningów powinny być konsultacje, które pomogą precyzyjnie określić cele, dietę, możliwości i plan działań.

Konsultacja trenerska

01

To około 90 minutowe spotkanie z doświadczonym trenerem pozwoli Ci poznać sposób naszej pracy, a my poznając Ciebie będziemy mogli dobrać najlepsze treningi i najlepsze sposoby motywacji.

Pomiar składu ciała z wydrukiem

Wywiad medyczny z omówieniem

Wywiad dotyczący stylu życia z omówieniem

Wyznaczenie oraz omówienie celów treningowych

Trening próbny dopasowany do Twoich możliwości

Określenie planu działania

Przestań próbować. Zacznij działać!

Konsultacje to nie wszystko. Mamy bogatą ofertę treningów personalnych i grupowych, fajnych i zaangażowanych trenerów, rodzinną atmosferę. Umów się na konsultację i zacznij działać.

Konsultacja dietetyczna

02

To spotkanie ze współpracującą z nami dietetyczką Pauliną Mrugałą, dzięki któremu dowiesz się co zmienić, aby osiągnąć zamierzone cele. Każda konsultacja jest oparta o wywiad żywieniowo – zdrowotny i pomiary składu ciała. W naszym klubie możesz zadbać o formę fizyczną oraz o dietę.

Analiza składu ciała + pomiar wagi

Szczegółowy wywiad żywieniowo – zdrowotny

Obliczenie zapotrzebowania kalorycznego oraz rozkład mikroskładników

Ogólne zalecenia dietetyczne oraz zalecenia suplementacji według potrzeb

Ustalenie celu i dalszego działania

Konsultacja z fizjoterapeutą

03

To godzinne spotkanie z fizjoterapeutą ma na celu poznanie Ciebie, Twojego ciała, stylu życia oraz przeprowadzenie badania i zabiegu fizjoterapeutycznego. Jeśli bolą Cię plecy, mięśnie lub niedomagasz w inny sposób, konsultacja fizjoterapeutyczna pozwoli Ci rozpocząć powrót do formy lub zniweluje dolegliwości od razu.

Omówienie dokumentacji medycznej

Wywiad medyczny z omówieniem

Wywiad dotyczący stylu życia z omówieniem

Badanie fizjoterapeutyczne

Wyznaczenie oraz omówienie celów

Zabieg / terapia manualna

Określenie planu działania

Masz pytania? Nie wiesz
czy to dla Ciebie?

Zadzwoń do nas lub zamów konsultację online. Poznamy się, odpowiesz na nasze pytania, a my powiemy Ci co zyskasz i jak będą wyglądały Twoje treningi.