Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Justyna Rynduch

Justyna Rynduch

Trenerka

Obserwuj mnie na:

Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem gimnastyki. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu treningu, a także dietetyki. Od dawna jestem związana ze sportem, zostałam V-ce Mistrzynią Świata w Fitnessie Gimnastycznym oraz Mistrzynią Polski w Aerobiku Sportowym. Sport nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do celu oraz umocnił wiarę w siebie. Na co dzień prowadzę w Active Academy treningi personalne, zajęcia grupowe dla kobiet,  zajęcia dla nastolatek,  zajęcia dla dzieci FIT KID, stretching ze zdrowym kręgosłupem.

Pomagam podopiecznym dbać o swoje zdrowie oraz estetyczną sylwetkę.

Współpracuję przede wszystkim z osobami, którym zależy na poprawie sylwetki ale również z tymi, których celem jest poprawa samopoczucia i jakości życia.

Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na jakość ruchu, ale również na dobrą atmosferę podczas treningu.

Dzięki takiemu podejściu treningi stają się przyjemnością, która przynosi efekty zarówno fizyczne jak i psychiczne.