Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Czym jest sensoplastyka?

Czym jest sensoplastyka?

Nie od dzisiaj wiadomo, że brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko! Brudzenie się to nie tylko świetna zabawa, ale również, sposób na rozwój zmysłów Twojego dziecka! Do zabawy pobudzającej zmysły możesz użyć przeróżnych smaków, zapachów i struktur. Może to być masa ryżowa, sypki ryż, barwniki spożywcze lub owoce. Możliwości jest wiele.

Taka zabawa przynosi same korzyści :

Wspiera samodzielność – dzięki czemu Twoje dziecko będzie lepiej przygotowane do przedszkola.

Wspiera rozwój zmysłów- co wspomaga tworzenie powiązań między neuronami w mózgu. Im więcej takich połączeń wytworzy się w mózgu Twojego dziecka, tym bardziej wydajnie będzie ono myślało w późniejszym etapie życia.

Uczą wychodzenia ze schematów- dzięki czemu Twój maluch nauczy się myśleć niestandardowo i będzie bardziej kreatywny.

Uczy poznawania nowych form wyrazu- dzięki czemu Twoje dziecko nauczy się że rozwój i nowe doświadczenia są ważnym elementem poznawania świata.

Wzmacnia wiarę we własne możliwości- co sprawi że Twoje dziecko będzie bardziej pewne siebie i odważne w kontaktach z innymi.

Pokazuje, że można wprowadzać zmiany, ulepszenia, eksperymentować- dzięki czemu Twoje dziecko nauczy się próbować różnych rozwiązań i zrozumie, że nie zawsze pierwsza myśl jest najlepsza.

Nie stwarza ograniczeń – dzięki czemu Twoje dziecko będzie czuło się swobodnie i będzie mogło spokojnie rozwijać swoje umiejętności.

Jeśli boisz się o stan swoich mebli i podłogi i nie chcesz wprowadzać takiej zabawy w domu, możesz wybrać się na zajęcia „CO BY TU ZMALOWAĆ” w Active Academy KIDS gdzie Twój maluch wyżyje się do woli :).

Jak wyglądają takie zajęcia?

Co by tu zmalować? to 5 sposobów na niebanalne malowanie. Na zajęciach nieźle się ubrudzimy, bo nie od dzisiaj wiadomo, że brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko 🙂
Poznamy różne barwy, zapachy i struktury, wszystkiego będzie można dotknąć i powąchać.

NAJWAŻNIEJSZE!
Przypominamy o zabraniu ubranek na zmianę, które można pobrudzić 🙂

Kiedy odbywają się zajęcia?

GRUPA 1-3 latków

Termin: 12 października 2019

Godzina: 10:00-11:00

Cena: 40 zł (dziecko+opiekun)

Więcej informacji: 790 348 700

GRUPA 4-5 latków

Termin: 12 października 2019

Godzina: 11:15-12:15

Cena: 40 zł/os.

Więcej informacji: 790 348 700