Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Programowane Treningi Grupowe SPORT Zakliczyn

Programowany trening
grupowy sport

PTG SPORT

PTG SPORT - To program treningowy dedykowanym osobom uprawiającym sport wyczynowo oraz rekreacyjnie, które chcą zmniejszyć ryzyko urazów oraz poprawiać swoje wyniki.

Trening jest programowany pod kątem specyficznych wymagań jakie nakłada na Twoje ciało uprawiana dyscyplina sportowa oraz uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Każda jednostka jest częścią zaplanowanego procesu i odbywa się pod nadzorem trenera, który zadba o odpowiednią jego realizację na każdym etapie.

Grupy PTG SPORT są limitowane zaledwie do 4 osób, tak aby jakość treningów była na najwyższym poziomie. Efektem treningów jest poprawa sprawności ogólnej, wzmocnienie najsłabszych ogniw oraz zwiększenie potencjału sportowego.

Osiągnij swoje cele

Małe grupy

Chcesz ćwiczyć w grupie? Czy ćwiczyć w grupie i osiągać efekty? Jest wiele zalet treningów grupowych, bo nic tak nie motywuje jak odrobina rywalizacji i wspólne przeżywanie treningów. Poznaj efektywne programy treningowe w małych grupach w Active Academy.

Opieka trenera podczas każdego ćwiczenia

Program dedykowany sportowcom

Stały monitoring efektów

Szybsze wyniki

Umów się na bezpłatny trening!

Mamy 12 letnie doświadczenie, sukcesy i cały czas chęć na więcej. Tworzymy miejsce z fajną atmosferą, po to, aby treningi grupowe były przyjemnością. Umów się na konsultację, bezpłatny trening próbny i przekonaj się sam.