Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Programowane Treningi Grupowe REHAB Zakliczyn

Programowany trening
grupowy REHAB

PTG REHAB

PTG REHAB - To specjalistyczny program, dedykowany dla osób wracających do zdrowia i sprawności po kontuzjach.

PTG REHAB programowany jest pod kątem specyficznych działań, jakie należy wprowadzać na różnych etapach powrotu do sprawności. W ramach przynależności do grupy, znajdziesz się pod opieką mulitidyscyplinarnego zespołu, w którego skład wchodzą lekarze, fizjoterapeuci oraz trenerzy medyczni.

 

Grupy PTG REHAB są limitowane do zaledwie 4 osób, tak aby bezpieczeństwo zajęć było na najwyższym poziomie oraz aby maksymalnie zindywidualizować podejście do każdego uczestnika. Zajęcia dostosowane są do specyficznych wymagań przebytego urazu, a o możliwości udziału w nich decyduje fizjoterapeuta w porozumieniu z lekarzem i trenerem.

Osiągnij swoje cele

Małe grupy

Chcesz ćwiczyć w grupie? Czy ćwiczyć w grupie i osiągać efekty? Jest wiele zalet treningów grupowych, bo nic tak nie motywuje jak odrobina rywalizacji i wspólne przeżywanie treningów. Poznaj efektywne programy treningowe w małych grupach w Active Academy.

Opieka trenera podczas każdego ćwiczenia

Program dedykowany sportowcom

Stały monitoring efektów

Szybsze wyniki

Umów się na bezpłatny trening!

Mamy 12 letnie doświadczenie, sukcesy i cały czas chęć na więcej. Tworzymy miejsce z fajną atmosferą, po to, aby treningi grupowe były przyjemnością. Umów się na konsultację, bezpłatny trening próbny i przekonaj się sam.