Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Active Kids Zakliczyn

Dlaczego Active
Academy
Kids?

Active Kids

Dzieci są najważniejsze. Ich prawidłowy rozwój warunkuje to, w jaki sposób będzie w przyszłości wyglądać nasze społeczeństwo. Odpowiednie dorastanie to nie tylko nauka i wysokie stopnie w szkole, ale również zdrowy i aktywny styl życia. Zdrowe nawyki żywieniowe najłatwiej jest wprowadzać od małego. W Active Academy znamy sposoby na odciągnięcie dzieci od tabletów i konsol, aby pozytywnie wpłynąć na ich rozwój.

Zajęcia dla dzieci

Active Academy to miejsce, w którym organizujemy zajęcia sportowe dla dzieci już od 3 roku życia. Profesjonalna kadra sprawi, że dzieci będą uczestniczyły w zajęciach z przyjemnością, a z czasem uda się w nich zaszczepić miłość do aktywnego spędzania czasu, co będzie miało ogromny wpływ na ich zdrowie i kondycję fizyczną oraz psychiczną.

Zajęcia dla dzieci

Prowadzimy cztery typy zajęć w różnych kategoriach wiekowych tak, aby zarówno małe dziewczynki, jak i chłopcy znaleźli formę aktywności, która będzie sprawiała im radość i przyjemność.

Płacąc za trening indywidualny dziecka (10-25 lat) masz możliwość trenowania razem z nim od 10zł za trening! To doskonały sposób by pokazać mu jak ważna i fajna jest aktywność fizyczna.

Trening dedykowany jest dzieciom, które wymagają pełnej atencji trenera.

Zajęcia GIMASTYKA FIT KID to autorski program aktywizacji ruchowej dzieci, dzięki któremu oderwiesz swoją pociechę od telewizora i gier komputerowych. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 16 i 17. Trwają 55 minut.

Poznaj nasz team

Active

Dzieci wymagają szczególnego podejścia. Nasi trenerzy doskonale to rozumieją i tworzą angażujące, unikalne treningi podnoszące sprawność i małych, i większych dzieci.
Trener|Właściciel

 Nazywam się Agnieszka Koteja i jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, właścicielką studia treningu Active Academy, trenerką oraz żoną i mamą 🙂 

Trenerka

Mam na imię Justyna. Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem gimnastyki. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Trenerka

Nazywam się Julia Kudlińska. Jestem trenerem personalnym, instruktorem lekkiej atletyki oraz studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Urodziny w Active
Academy

Aktywne urodziny to najlepszy sposób na niezapomniane przyjęcie urodzinowe na zdrowo i sportowo.
W Active Academy każde przyjęcie urodzinowe oparte jest na indywidualnym scenariuszu, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło przenieść się do krainy swoich marzeń. Podczas dwóch godzin zabawy stawiamy na dużą ilość ruchu, śmiechu i zabawy, a wszystko to w ramach przygotowanych urodzinowych zabaw tematycznych, od ``Psiego Patrolu`` dla najmłodszych, po ``Misja: Gimnastyka``, dla trochę starszych. Podczas całej imprezy stawiamy na zdrowe przekąski, bo wierzymy, że nawet podczas tak ważnych uroczystości można dbać o zdrowie. Gwarantujemy, że Twoje dziecko i jego Goście będą się u nas świetnie bawić.

Klienci o nas

Trenerzy personalni, masażyści, porady dietetyka,profesjonalizm, humor, otwartość i dużo endorfin...To wszystko można znaleźć w Activ Academy. Serdecznie polecam

Sylwia Opinia Facebook

Przyjemnie, fachowo, czysto....pełen profesjonalizm. Oczywiście polecam

Sebastian Opinia Google

Miła atmosfera i wykwalifikowana kadra trenerska. Polecam w 100% Atutem jest brak tłoku dzięki czemu trenerzy podchodzą do każdej osoby indywidualne.

Klaudiusz Opinia Google

Kadra trenerska to kompetentni ludzie, atmosfera bardzo luźna. Polecam!

Adrian Opinia Google

Poznaj nasz klub

Duża przestrzeń, zaplecze, profesjonalny sprzęt treningowy i podejście do treningów, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.