Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Treningi personalne Zakliczyn

Treningi personalne

Indywidualnie

Zastanawiasz się, czy trening personalny jest dla Ciebie? Nie wiesz, czy trener będzie w stanie pomóc Ci osiągnąć cel? Zdjęcia, które widzisz poniżej, to niektóre przemiany naszych podopiecznych. Niektórzy z nich przyszli do nas, bo chcieli uporać się z bólem, inni po to, aby lepiej wyglądać. Zaufali nam i podjęli starania o zdrowszą wersję siebie. Dzięki treningom w Active Academy mogą cieszyć się pełniejszym i bardziej efektywnym życiem prywatnym i zawodowym.

Osiągnij swoje cele

Kondycja

Trening indywidualny jest najlepszym sposobem na osiągniecie spektakularnych efektów, a my pomożemy Ci osiągnąć wymarzone cele, nawet jeśli jesteś osobą początkującą. W Active Academy możesz zawsze liczyć na 100% naszego zaangażowania oraz rodzinną atmosferę. Znalazłeś miejsce do ćwiczeń, do którego będziesz wracać z przyjemnością.

Utrata tkanki tłuszczowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa kondycji

Zwiększenie pewności siebie

Zmiana nawyków żywieniowych

Poprawa sprawności

Treningi indywidualne krok
po kroku

1
KONSULTACJA

90-120 min spotkanie z trenerem, dzięki któremu będziesz mógł poznać nasz klub, trenera oraz zobaczyć, jak pracujemy. Na koniec spotkania otrzymasz plan działania na najbliższe trzy miesiące.

2
Zmiana nawyków

Podczas konsultacji otrzymasz kalendarz żywieniowy, który ułatwi Ci wprowadzenie nowych nawyków. Stały monitoring efektów będzie podstawą do stworzenia najlepszego dla Ciebie sposobu odżywiania, zgodnego z wynikami badań i Twoim trybem życia.

3
Aktywność ruchowa

Trening pod nadzorem trenera sprawi, że szybko i bezpiecznie osiągniesz zaplanowane cele. Będziesz również mógł prosić o poradę o każdej godzinie, niezależnie od terminów spotkań.

4
Sukces

Poprawa formy i kondycji, utrata tkanki tłuszczowej, zwiększenie siły... Z trenerem personalnym osiągniesz sukces

Spektakularne zmiany

Motywacja jest podstawą sukcesu. Z nami Ci się uda. To nie jest pusta obietnica, nasi klienci przeszli z nami spektakularne metamorfozy, a nawet sięgali po medale mistrzostw w kulturystyce.

Przestań próbować. Zacznij działać!

Mamy doświadczenie, sukcesy i cały czas chęć na więcej. Tworzymy miejsce z fajną atmosferą, po to, aby treningi personalne | indywidualne były przyjemnością. Umów się na konsultację, bezpłatny trening próbny i przekonaj się sam.