Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Fabian Ciapa

Fabian Ciapa

Trener

Obserwuj mnie na:

Jestem trenerem personalnym i absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym.

Na co dzień prowadzę w Active Academy treningi personalne, zajęcia dla nastolatków, treningi przygotowania motorycznego dla piłkarzy, zajęcia grupowe dla kobiet, zajęcia grupowe dla mężczyzn.

Współpracuję przede wszystkim z ludźmi, którzy oczekują zmian w swoim życiu ale również z osobami, które chcą zacząć biegać rekreacyjnie, startować w zawodach biegowych. Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na jakość ruchu ale również na przyjemną atmosferę. Dzięki takiemu podejściu moi  podopieczni są zmotywowani i z radością czekają na kolejny trening.

Robię to, ponieważ sam borykałem się z nadmiernymi kilogramami oraz niezadowoleniem ze swojej sylwetki. W końcu zdecydowałem się coś zmienić!

Kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń i pokonywania słabości ale przez to wiele się nauczyłem. Ta chęć zmiany doprowadziła mnie do momentu, w którym podjąłem się pracy trenera w profesjonalnym klubie, co kiedyś nie było nawet moim najśmielszym marzeniem.