Zyskaj świetną formę, naucz się jak prawidłowo wykonywać codzienne czynności nie narażając się na kontuzje, pozbądź się bólu stawów, osiągaj spektakularne wyniki treningowe. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum treningowym w Zakliczynie. Zapraszamy!

WYBIERZ KLUB

Gimnastyka Fit Kid

Gimnastyka Fit Kid

Zajęcia FIT KID to autorski program aktywizacji ruchowej dzieci dzięki, któremu oderwiesz swoją pociechę od telewizora i gier komputerowych. Zawiera on elementy gimnastyki, która wzmocni kręgosłup Twojego dziecka. Uczymy się na nich również podstaw akrobatyki, dzięki której Twój szkrab będzie zwinniej poruszał się w codziennym życiu i uniknie kontuzji podczas jazdy na nartach lub jazdy na rowerze.

Zajęcia zawierają również profilaktykę wad postawy, dzięki której unikniesz czasochłonnych i żmudnych ćwiczeń terapeutycznych. Podczas każdego treningu przemycamy również edukację prozdrowotną w zakresie zasad zdrowego stylu życia, dzięki czemu Twoje dziecko będzie wiedziało, jakich zasad należy się trzymać w dorosłym życiu.

Ze względu na różne możliwości ruchowe, adaptacyjne oraz percepcyjne dzieci na poszczególnych etapach rozwoju zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych.

Godziny zajęć

Dzieci w wieku 3-6 lat: Poniedziałek i środa o 16:00
Dzieci w wieku 7-11 lat: Poniedziałek i środa o 17:00